Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy egy családtagot...

Volt már, hogy egy családtagot azon kaptátok, mikor vendégségbe ment, hogy a dolgaitok között turkál sunyiban?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol kutakodott, hogy reagáltatok rá?

2017. jan. 28. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Jah fürdőben nyitott ajtónál kente magára a +30.000ft-os arckrémemet. Szóltam, hogy mit a fenét csinál! Belenyúl az ujjával, utána kenjem az arcomra?? vagy dobjam ki? Még anno a szüleimnél laktam, vittem is be mindent a hálószobámba.
2017. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Velem fordítva volt. Mamámnál voltam, kimentem a teraszra cigizni. Mikor mentem vissza a házba,nem hallotta és láttam ,hogy a táskámba túrkál. Kérdeztem tőle,hogy mit keres , de úgy megijedt,attól ,hogy megláttam,hogy megsem tudott szólalni.

Azóta sem tudom hogy mit kereshetett 😅😀

2017. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kihúzgálta a fiókokat, kinyitogatta a szekrényeteket, és le se tojta mikor rászóltam. Aztán ebédnél lestem, mert a fele húst felzabálta mire tálaltam volna. Egy szó nélkül hozzányúlt. Szép dolog a vendégjog, de ami sok az sok. Azóta se jöhet hozzánk. Marha jó élmény volt mikor láttam hogy a tisztasági betéteim között turkál :\
2017. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Anyósom turkált a piperéim között. Mikor lebukott gyorsan azt hazdta, hogy csak egy fésűt keresett. Mondtam, hogy nem ott tartom és adtam neki egyet. Következő látogatáskor szó szerint ugyanez megtörtént. Mielőtt legközelebb jött hozzánk, teljesen kiürítettem azt a szekrényt, csak egy fésűt tettem bele.
2017. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

"Jah fürdőben nyitott ajtónál kente magára a +30.000ft-os arckrémemet. Szóltam, hogy mit a fenét csinál! Belenyúl az ujjával, utána kenjem az arcomra??"

Ritka finnyás, kényes egy teremtés lehetsz. Az ilyennek direkt belenyúlnék a cuccába. Aztán donhatnál ki 30000 forintot.

2017. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
44% Megviselt a mama-hoteles kérdés ismét?
2017. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben egyik nagynénim és a lánya sokat jártak hozzánk, egyszer pedig az előbbi egyedül maradt a szobámban. Pár nap múlva vettem észre, hogy a kis faládámból eltűnt a félretett pár ezer forintom. Mikor anya számon kérte őt, persze tagadta a dolgot, és engem vádolt meg azzal, hogy én vettem el az ő lánya pénzét. Anyai ágon kb. az összes rokonom ilyen kígyó.
2017. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
A nagybátyám órás volt. Rendszeresen turkált az óráim belsejében. Becsületére legyen mondva, nem sunyiban tette, hanem az én kérésemre. Persze ez még a mechanikus órák korában volt. Mára sikeresen leszokott erről.
2017. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!