Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha válásnál...

Mi történik akkor, ha válásnál senkinek se kell a gyerek (ek)?

Figyelt kérdés

Szóval azon van a vita, hogy kinél legyenek, mert egyikük se hajlandó egyedül nevelni őket, gyerektartás ide vagy oda.

Tegyük fel, hogy a gyerekek kiskorúak.

Ekkor ki dönt? A bíróság? A gyámügy?


2017. jan. 29. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Családi pótlék vagy szocpol miatt kellettek a kölykök, mi? Minek szültétek őket?
2017. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szép "szülők", ott lőném fejbe őket a bíróságon. Hátha van valami normális rokon, aki befogadná szegényeket
2017. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, én és a tesóim voltunk a "gyerekek", akkoriban 3, 6 és 8 évesek voltunk, végül anyai nagymamánk vett magához, de hivatalosan anyánknál maradtunk.

Igazából csak eszembe jutott, hogy mi lett volna akkor, ha senki se vesz magához, még rokon se?

2017. jan. 29. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de én ezt nem tudom elképzelni.

Gondolom egyébként pont ugyanaz, mintha házasok lennének, és lemondanak róluk: családon belül próbálnak gyámot találni, ha nincs akkor nevelőszülőket keresnek.


És ha ilyen létezik, akkor tényleg jobb lesz a gyerekeknek egy befogadó családnál. :(

2017. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező. Remélem majd akkor se jelennek meg ha segítségre van szükségük, vagy pénzt akarnak.
2017. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű:( olyat gyakran hallok,hogy az egyik fél nem akarja magához venni..de hogy egyik sem..fú nem semmi:(

remélem jól alakult az életetek ettől függetlenül.

2017. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem a nagyim nevelt fel attol a naptol hogy anyam kihozott a korhazbol. fel eves voltam amikor hivatalosan elvaltak, apamat egyaltalan nem ismerem es anyamat is eleg ritkan lattam. egyikuknek se kellettem.
2017. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!