Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám még mondani...

Hogyan tudnám még mondani nekik, hogy ne dohányozzanak bent?

Figyelt kérdés

Az egész család (anya, nevelőapa, testvér) cigarettázik, kivéve engem ugyebár, és egyszerűen nem hajlandóak kimenni, mert hideg van.

Komolyan mondom, hogy rosszul vagyok már tőle, köhögök a füsttől, undorító szaga van a hajamnak, ruháimnak, hiába kérem őket, hogy ne tegyék.

Mit tudnátok tanácsolni?



2017. febr. 1. 17:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sajnos ez nálunk is igy van! Egy kicsit sem erdekli öket, hogy nekem mi a jo vagy rossz. Tenyleg csak annyit tudsz tenni, amit az utolso is irt.

A igazsag az, hogy ha valkinek van egy kis esze, vagy tekintettel van a masikra, akkor termeszetes lenne szamara hogy odafigyel az ilyen dolgokra. Ha pedig nem, akkor hiaba könyörögsz neki, ugy is azt csinaljak ami nekik jo es kenyelmes, vagyis magasrol tesznek a masikra!

Sajnos ez van!

,,Megszoksz, vagy megszöksz!''

2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!