Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges? Reszletezve lejjebb.

Lehetseges? Reszletezve lejjebb.

Figyelt kérdés
Nem akarok a ferjemmel kozos sirhelyre kerulni. Mivel a hazastarsak - ahogy latni lehet temetokben a sirhelyeknel -, hogy egymas melle vannak temetve.

2017. febr. 5. 18:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, halottkent minden mindegy es minel kesobb keruljon sor temetesre, de en a sajat csaladomhoz kozel szeretnek lenni halalom utan. Hazaskent 200 km-re elek a fwrjemmel es csaladjaval szulovarosomtol, szeretteimtol.
2017. febr. 5. 18:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Attól még, hogy házasok vagytok, nem kötelező a közös sírhely. Az a megszokott, de nem kötelező
2017. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hány éves vagy, de elképzelhető, hogy még leéltek egymás mellett 60 évet, és addigra már ezt a vidéket tekinted majd otthonodnak! :)
2017. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy eves hazasok vagyunk, de konnyen lehet, nem elunk le egyutt meg 60 evet, ebben az esetben a kerdesem automatikusan valaszt kap.

43 evesen mentem ferjhez, tehat ezelott csaladommal, szulovarosomban eltem.

Anyukam att mondta, alapbol ferjem melle fogok kerulni, hazasoknal ez igy szokott lenni, de en ezt nem akarom.

2017. febr. 5. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda kerülsz, amit a családod intéz majd neked halálod után. Automatikusan nem fogsz a férjed mellé kerülni.

Minden azon múlik, aki majd a temetésedet fogja intézni.

2017. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, akkor beleírod a végrendeletedbe és kész. Egy családi barát házaspár az ország két felében lett eltemetve. El kell intézni a helyet és a végrendeletet, senki nem fog szembemenni az akaratotokkal, csak mert házasok voltatok.
2017. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy utolsó írja, végrendeletben rögzítheted, hol temessenek el.

Egyébként az én szüleim már most, életükben megváltották az urnahelyet maguknak egy templom kriptájában, meg is mutatták nekünk. Ennek sincs akadálya, magad is elintézheted.

2017. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a szokás az nem törvény. legalábbis nálunk, Európában.
2017. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Ha "mindegy", akkor döntsd el, hogy mindegy e.

Ha mégsem mindegy, akkor mire vagy kíváncsi? (mint élő), - nem mindegy?

Holtan nem kérdez senki semmit, élőben aki kíváncsi, annak nincs kérdése, ha már nincs. Oda teszi az emberi társadalom, ahová való.

2017. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oda temetnek, ahová te akarod. Végrendelkezz és kész.
2017. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!