Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne beszéljek róla?

Ne beszéljek róla?

Figyelt kérdés

Anyukám már több mint egy éve meghalt. Néha nagyon hiányzik és időnként nagyon elkeseredek, amiért soha többé nem lesz már nekem. Ilyenkor szeretnék ezekről beszélni, de úgy érzem, hogy idegesítő ez a barátaimnak, páromnak. Az egyik barátnőm azt mondta egyszer, pár hónappal a temetés után, hogy ne hisztitzzek. Nagyon megbántott vele, de azóta már másokon is éreztem, hogy kellemetlen nekik, ha elmondom mi bánt.

A testvéreimmel sem tudom beszélni, mert ők mindig sírnak vagy azt mondják nem bírnak beszélni róla.


Szerintetek sem kellene beszélnem róla?


2017. febr. 7. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De, kéne. A pároddal miért nem tudsz?
2017. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szaboniki2222 válasza:
100%
Szerintem beszélned kellene róla...akik meg bunkók azokat dobd ki a p-be...
2017. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetekben jön rá az ember, hogy ki az igazi barátja.
2017. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
De igen, beszélj róla mindig, ahányszor csak szükségét érzed. Ha magadba fojtanád, akkor jó úton lennél a poszt traumás stressz felé.
2017. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szomorú.. Milyen barát az ilyen? Legszívesebben megölelnélek, amíg kisírod magad.

Próbálj meg beszélni róla a pároddal! Rá biztos számíthatsz.

2017. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A páromnak is meghalt az anyukája nem sokkal az enyém előtt és ő sem nagyon beszél róla, ezért nem feszegetem.

2017. febr. 7. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Más rokon esetleg? Unokatestvér talán?
2017. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek más rokonaim. A szüleimnek nem volt testvére, nagyszüleim már pici koromban meghaltak.
2017. febr. 7. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom...egyébként beszelj róla,az sokat segít a problémán,nem szabad elfojtani magadban,az sose jó
2017. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, hogy anonimen elmondani mindent talán nem túl kielégítő, de ha bármikor szükséged van valakire, akinek beszélhetsz, állok rendelkezésedre. Légy erős.
2017. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!