Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek róla a páromnak?

Beszéljek róla a páromnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnèm a segitsegeteket kèrni.Egy ève meghalt a legjobb baràtom autobalesetben,fiatalon.Nem tudok belenyugodni,nem akarom elhinni.Mindennap gondolok rà,nèzem a fènykèpèt,ès hosszu percekig sirok.Kb.1 hete megismertem egy sràcot,aki kulsoleg ès belsoleg is nagyon hasonlit az elhunyt baratomra.Azota nem tudok lelkileg elszakadni ettol a sractòl,azonnal baràtsàg alakult ki kozottunk-legalàbbis remèlem,nem èrti fèlre a rajongàsomat(tud a balesetrol).Nem szeretnèm ha csalòdna bennem,de nem nèzek ugy rà ,mint fèrfire.A pàromnak is nagyon jò baratja volt az elhunyt baràtom,szenved o is hogy nincs tobbè,de nem mondtam el neki,hogy talalkoztam a hasonmàsàval,ès napkozben tobbszor is beszèlunk telefonon.Talàn fèltèkeny lenne,talàn nem akarom hogy o is feltèpje a règi sebeket,ha meglàtnà.Egy kicsit zavaros ez az egèsz.Beszeljek a pàromnak ròla?


2007. nov. 2. 00:01
 1/2 anonim válasza:
96%

Természetesen igen. Hiszen egy számotokra fontos ember hunyt el, igy neked is jólesik egy olyan hasonló ember közelsége mint aki már nincs veletek, ugyhogy lehet, hogy 3-an nagyon jóban lenétek. A féltékenység sztem kizárt, mert ha elmondod, hogy te nem férfiként tekintesz rá, akkor megérti.

Bízom benne, hogy minden jól fog elsülni, de arra figyelj, hogy ne az elhunyt barátodat hejettesítse. Hiszen senkit sem lehet hejettesíteni. ...

2007. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
természetesen mond el a párodnak,biztos meg fogja érteni.Lehet még közös barátra tesztek szert a hasonmás személyében:-).Ha nem fériként tekintesz rá akkor baj nem lehet belőle.De ne titkold,szerintem van olyan erős a párod is,hogy feldolgozza majd ha elmondod neki.Bár a régi barát ahogy írtad 1 éve meghalt,ideje már eltemetni a szívetekbe is.Sajnos ez az élet rendje,ezellen nem tehetünk,mégha értelmetlen a halál akkor sem.Egy emberből pedig csak 1 van,a hasonmás lehet csak külsőben hasonlít a régi barátra,belsőleg lehet,hogy merőben más.ettől még lehet barát,de önmagáér legyen ne az emlékek miatt amik más emberhez köthetők.
2007. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!