Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy mások...

Mit tegyek azért, hogy mások kimutassák az irántam érzett szeretetüket? -nem tárgyi ajándékra gondolok, hanem egy puszira, vagy egy ölelésre. -

Figyelt kérdés

Azt mondja anyámmal együtt még pár ismerősöm,hogy ők szeretnek,meghogy mindent megadnak nekem.Anyagi gondjaink mostanában vannak,ezt beismerem,és nem kapok elég szeretetet.De!Régebben is voltak ilyen problémáink,és akkor sem adtak nekem sok szeretetet.Ráadásul más ember(például egyéb ismerőseim,akikhez járok beszélgetni..stb.),ők mégcsak nem is mondják,hogy szeretnek,nem is mutatják ki.Nekem egy kis ölelés,egy kis puszi kellene csak,nem sok..ugye??Vagy sokat várok el??Velem van a baj??"Sokat akar a szarka..."???Én nem azt akarom,hogy vegyenek meg nekem minden márkás holmit..én azt akarom,hogy adjanak szeretetet,de dögivel:D

Lehet,hogy most ez egy nagyon hülye kérdés lesz(bocs),de..

..és hogy vezethetném rá az embereket arra,hogy a szeretetet nem megjátszani kell,hanem kimutatni,és néha mondani is??szóval azt akarom,hogy valakit hadd ölelgessek már kedvemre..:D nekem nem a szerelem,vagy a sz_x kell..nekem a szeretet és a közelség kell!

Van még ilyen szeretetéhes ember a világon?Mertha van,akkor ő is írjon választ:D és majd segíthetünk a dolgokon..:P

És mi újat vigyek az életembe,hogy jobban szeressenek?


2010. máj. 8. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:

ja és 14/L:)

és ne irjátok légyszives,hogy ez ilyen kamasz dolog..mert hallottam ezt már felnőtt embertől is:D

2010. máj. 8. 18:27
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is ez a vágyam, de remélem előbb-utóbb összejön.

23/F

2010. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kérdésed, hogy mi újat vigyél az életedbe... Hát kezdd el adni azt, amire vágysz. Garantáltan visszakapod.
2010. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,kifogom próbálni.Egyébként adom,deee...még nem nagyon vált be,hogy vissza is kapom.:S
2010. máj. 8. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez az egyetlen mód! Próbálkozz tovább, sok sikert.
2010. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Régebben én is nagyon szeretetéhes voltam és sokszor öleltem meg a barátnőimet. De mostanában már nem vagyok ilyen. Bár néha még most is vágyok egy kis szeretetre. 18/L
2010. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hiába ad ember szeretet nem kapja vissza sohasem.Én a férjemet ölelgetem kedvemre meg puszilgatom,és a kisfiamat tőlük megkapom azt amire vágytam az hogy szeressenek testileg is!!Erre tanítom a kicsikémet is,hogy mutassa ki a szeretetét mások iránt!!
2010. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól teszed.Egyébként egyéb más módszereket nem tudtok?:D
2010. máj. 8. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, azt kell mondanom, különböző habitusúak vagyunk, mi emberek.

Nekem is igényem lenne olykor az ölelésre, puszira, egy-egy mosolyra. Én olyankor nem szoktam megvárni, míg engem megölel vki más, hanem én ölelek mindenkit, akit érek. Persze ehhez tudni kell, ki vevő az ölelésre. Van olyan ismerősöm, akit akkor se tudnék megölelni, ha nagyon szomorú volna,mert nem olyan ember. Viszont szüleimet, bátyáimat, barátaimat gyakran megölelem. És ezen kívül gyerekekkel foglalkozom, néha nekik is hatalmas éhségük van egy kis ölelésre. Ők vhogy mindig vevők rá.

Ezt kicsikarni sehogyse lehet másokból.

Egyetlen titka: adni, mindig adni. És egy idő után vissza fogod kapni.

Van egy video, neked biztosan tetszene:

http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

Szóval ezt javaslom. :)

És hidd el, ha ismernélek, és jóban lennénk, és gyakran találkoznánk, én is megölelnélek, ha látnálak. :)

Mert az én életemben is vannak "ölelő pajtások" :)

De egy képzeletbeli ölelést átadok most neked. :)

(23/L)

2010. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..ez mág így látatlanba is jól esett.:D tetszett a videó is,láttam már ezt a Free Hugs nevű kampányt ott a youtube-on:D persze nem ugyanezt a videót.
2010. máj. 8. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!