Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hogyan fejezik ki...

A kutyák hogyan fejezik ki szeretetüket?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a kutyák feltétel nélkül szeretik a gazdájukat. De ezt honnan lehet tudni?


Van egy vizslám aki nemsokára 4 éves lesz. Úgy tudom, hogy a vizsla amúgy is jobban kötődik a gazdájához mint más kutyák. Mindig én játszok vele a legtöbbet, ha kint eszek mindig csorog a nyála ezért adok neki belőle egy kicsit :D (édességet nem), télen a -10 fokba is kimegyek hozzá, mindig megsimogatom és ölelgetni is szoktam. Ha szépen lágyan elkezdem simogatni az arcát amikor fekszik, akkor mindig becsukja a szemét vagy félig nyitva van. Tiszta aranyos.. :). Biztos értékeli ezeket a dolgokat. De hogyan fejezi ki?

14/L


2011. jún. 15. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy kicsit nyüszög, amikor simitod, bújik hozzád, igényli a közelségedet, és ahogy leirtad szereti ha foglalkozol vele.
2011. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
Minden kutya másként fejezi ki a szeretetét. Van, amelyik az öledbe mászik, bújik, míg a másik csak élvezi, hogy simogatod, esetleg nagyon lelkesen játszik veled. Ez kutyánként változó. Például az én kutyám nem az az annyira babusgatni való fajta, egy 10 percekre leteszi a fejét az ölembe, de van, amikor magától megy arrébb és csak figyel rám. :) Míg az előző kutyám (aki nem mellesleg egy közel 50 kgos berni keverék volt) folyton belepaszírozta az ölembe a hatalmas fenekét. :DD
2011. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dorethea válasza:
Igaza van az előttem szólónak, hogy nagyon változó kutyánként, de van ami mindegyikben közös: szeret annyira, hogy mindig megbocsásson neked, követ, figyel rád és házon kívül megvéd. Házon belül persze leginkább csak a területét védi:) az enyém is mindig ölbe szeret mászni, még kölyök de már 17 kilós és nem túl kellemes ha rámül:D Mindig ott van ahol a család, ha valaki elmegy otthonról sír utána. És ne várd, hogy te megértsd mindig a kutyák viselkedését:) Nem embrek, teljesen más nyelven szólnak hozzánk, ezért nem lehet pontosan megállapítani, hogy hogyan fejezi ki.
2011. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem a kérdésre válaszolok,de ne adj a kutyádnak abból amit Te eszel.(falkavezérség)
2011. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát az enyém ég azt szokta hogy ha nem simogatom akkor az orrával elkezdi lökdösni a kezem addig ameddig nincs rajta :D

Amikor ülök akkor ráteszi a fejét a combomra és sóhajt egy nagyot. Vagy rám mászik és a vállamra rakja a fejét. Hát ős is elég nehéz... :D

2011. jún. 17. 09:25
 6/11 anonim válasza:
0%
a kutya akkor örül ha h-ggyozik!
2011. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérdező az én egyik kuszim is pont így mutatja!
2011. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csóválja a farkát, és bújik hozzád , mindig eléd rohan stb... kb így :D
2011. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem érzed.de van pár jel:

Nyalogat,bújik,csóválja a farkát!!!!

De szerintem minden gazdi megérzi ha szereti őt a kutyája!!!!!!!!!!:))

2011. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő már kiskorában se nyalogatott senkit. Néha amikor odarakom az orrához a kezemet akkor kapok egy kicsit :D

Amúgy mindig 1-2 óra között járok haza suliból és ő mindig ott vár a kapunál. Anya mondta már sokszor, hogy olyat szokott csinálni, hogy elkezdi csóválni a farkát, megfogja a labdáját és szalad a kapuhoz. Akkor járok az utca végén :) Amikor leülök a lépcsőre akkor oda ül mellém és együtt nézünk a semmibe.

2011. júl. 25. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!