Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a szüleim...

Hogyan keltsem fel a szüleim figyelmét arra hogy nem bírom tovább hogy vernek?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta vernek egyfolytában ha valamit rosszul csinálok.

Mikor elkezdtem tanulni nem vertek,de mikor 1 rossz jegyet hoztam haza akkor megvertek és utána romlott a tanulásom ezért már napi szinten ordítanak velem és vernek.Nagyon rosszul esik hogy folyton szidnak és nem csak a tanulással kapcsolatosan,hanem mindennel.Ha véletlen elfelejtek valamit akkor is megvernek,tudtukra akarom hozni hogy vagy abba hagyják a verést vagy elmegyek otthonról! 14L


2017. febr. 18. 15:49
 1/9 anonim válasza:
95%
Ha tenyleg nem szereted oket jelentsd fel gyermek bantalmazasert vegy nagyszulok?
2017. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szólj tanárnak, nagyszülőknek, vagy akárkinek! A lényeg, hogy olyannak szólj, akiben megbízol és tudod, hogy segíteni is fog!
2017. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a figyelmüket kell felhívnod, mert nyilván az nem érdekli őket, hogy megvernek. az ilyen emberben nincs empátia, teljesen jogosnak gondolja a verést. itt inkább egy tanár vagy rokon segíthet akivel felnyomhatod a szülőt. hidd el, a zsaruk rühellik az ilyen szülőket, úgy rárepülnek az ilyenekre... ennél jobban csak a pedókat gyűlölik
2017. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj valakinek,ilyet nem csinálhatnak a szülök,ha rossz jeggyel mész haza akkor agyon vernek
2017. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Máskor mikor megvert apukám azt mondta nyugodtan szólhatok az osztályfőnökömnek,de nem tettem.:(
2017. febr. 18. 16:55
 6/9 evimeri ***** válasza:
73%
Én az ilyeneket nem nevezném szülőnek. Sajnos nagyon sok buta ember az erejével akarja az igazát kivívni. Egyébként milyen fokú a verés? Meglátszik rajtad, mert ha feljelented őket és nem látszik rajtad semmi akkor tanú nélkül nehéz lesz bizonyítani, hogy tényleg vernek. Ha van nyoma, akkor menj a rendőrségre. Bár nem akarlak riogatni, ha elvinnének intézetbe még rosszabb helyed lenne. Ott, aki nem tudja megvédeni magát annak annyi. A társai verik és megalázzák, ha nevelő szülőkhöz kerülnél az sem biztos, hogy jó hely lenne. Szóval a feljelentés is kockázattal jár, mert lehet, hogy rosszabb helyre kerülnél. Másik megoldás, hogy kitartasz még 4 évig és 18 éves korodban azonnal lelépsz. Ha szoktál kapni egy kis pénzt tedd félre, hogy mire 18 éves leszel legalább annyid legyen, hogy el tudj menni tőlük. Kitartást kívánok neked.
2017. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért elmesélnéd, hogy hogyan szoktak megverni? Nagyjábol miért milyen büntetést kapsz?
2017. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem akarlak megbántani, de ez azért van, mert lány vagy és én ezt rohadtul utálom! :(
2017. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem, hogy azóta már szóltál valakinek. amit a szüleid veled csinálnak, az bűncselekmény. ha más nem, akkor hívj föl egy segélyvonalat, vagy menj el a családsegítőhöz, ők szakemberek, tudni fogják, mit kell tenni.
2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!