Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennek amiatt mert...

Szerelmes lennek amiatt mert válnak a szüleim?

Figyelt kérdés

A szuleim valnak. Nem haraggal hanem mar nem szeretik egymast. Pontosabban anya apat. Apa meg anyat igen es folyamatisan probalkozik még mindig. Emiatt velem es a tesommal mostanaban kevesebbet foglalkoznak. Amugy en ezt nem erzem csak anya mondta hogy ne haragudjunk hogy mostanaban nincs rank ideje.

Mar 2016 juniusa ota beszelgetek ket fiuval akik baratok. Egy darabig nagyon tetszett az egyik es a masikat kufejezetten utaltam mert zavart. Amugy meg sosem talalkoztam veluk eloben. Mar durvan kozel voltunk egymashoz egymasrol almodtunk meg egesz nap dumaltunk. Es mindig csak sirankozott hogy neki nincs baratnihe meg ilyenek. Aztan egy napon osszejott valakivel. Egy vilag omlott ossze bennem. Szomoru voltam napokig. De aztan egyre tobbet beszeltem a masikkal. Nagyon jo baratok lettunk mindent elmondtunk egymasnak. A baragjaval azota nem beszelek miota baratnoje van. Aztan ősz elejen mindtak a szuleim hogy szetmennek. Ezek utan meg tobbet beszeltem ezzel a fiuval. Es mostanra ugy gondolom hogy szerelmes vagyok bele. Egesz nap ra gondolok folyton vele akarok beszelni. De az a baj hogy kivulrol nem tetszik. Kuldott mar kepet magarol...de nem tetszik. De ha nem kell neznem akkor olyan kedves meg annyira aranyis velem es imadom.

Lehetseges higy ez csak amiatt van mert nem kapok eleg figyelmet a szuleimtol? Vagy miert??? Csak atmeneti idoszak?? Amugy 14 eves vagyok es lany



2017. jan. 28. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg: nem vagy szerelmes. Egyszerűen csak akarsz valakit aki rád figyel, de ez nem szerelem.
2017. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De annyira akarom, megolelniii megszeretgetni mar tobbszor almodtam hogy csokolozunk
2017. jan. 28. 19:03
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha a küksejével foglalkozol akkor nem vagy belé szerelmes amúgy meg ha élőben még nem találkoztatok lehet hogy csak megjátsza magát!
2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős amit mondasz kérdező, a te korodban én is szerelmes akartam lenni. de igazából a gondolat tetszett, nem a fiú. Ezért mondtam hogy nem vagy szerelmes.
2017. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak neten keresztül beszéltél mindkét fiúval és így voltál szerelmes az elsőbe is? Nem biztos, hogy azért érzel valamit a srác iránt, mert a szüleid válnak. Ha kedves, megértő, és foglalkozik veled akkor ez kialakulhat. Persze a mostani helyzetedben hirtelen lett nagyobb szükséged arra, hogy odafigyeljenek rád és emiatt is szeretnél valakit magad mellett tudni, akivel megbeszélhetsz mindent. Tisztáznod kell az érzéseidet magadban, ha szereted, nincs vele baj, ha csak barátok vagytok, azzal sincs.
2017. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok, és akkor majd kiderül? Túlbonyolítja a dolgokat szerintem ez, hogy csak online beszéltek. Találkozzatok, addig telefon kikapcsol, és kiderül milyen élőben.
2017. jan. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert nem talalkoutunk eddig mert messze lakik (jo annyira nem, 45km) es engem nem engednek egyedul olyan messzire. Es ot sem. Bonyolult
2017. jan. 29. 09:06
 8/9 CFB ***** válasza:

Nálunk most kh u.a a helyzet, csak akaratom ellenére apám gyerekelhelyezési pert indított, ami nem most fog véget érni. Nálunk ez a probléma kb 1 éve kezdődött. Nagyjából akkor ismerkedtem meg neten egy sráccal, akinek imádnivalóan nyugtató hangja van (igen, még most is), és mindig mellettem állt.Nagyon jó volt vele beszélgetni és én is elmondtam neki mindent, úgy, ahogy te. Egymásba szerettünk- neten keresztül. Csak annyi volt a gond, hogy 1,5 hónapra rá találkoztunk, és én addigra kiszerettem belőle (találkozásánál után pedig már csak esetleg barátként tudtam rá tekinteni). Nekem egyáltalán nem kavart bele a szülők válása, de elképzelhető, hogy nálad ebben szerepet játszik. Szerintem találkozz a fiúval, akármilyen messze is lakik, és lehet, hogy a végén megszereted a külselyét is. :)

14/L

2017. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Ha meg ez a helyzet akkor teljesen fölösleges az egészen agyalni.

Nekem is voltak ilyen koromban távoli 'kapcsolataim' de természetesen egyikből se lett semmi... hogy is lehetne.

2017. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!