Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a masodik hibája...

Szerintetek a masodik hibája az ha a férfi otthagyja a parjat és a gyereket?

Figyelt kérdés

Sok ilyen van hogy otthagyja a ferfi a családját mikor már van más , de ilyenkor egyből mindenki azt gondolja hogy a nő szétszedett egy családot. De szerintem ez nem így van.

Az egy dolog ha pl nem jó a szex, és a férfi megcsalja de csak szex terén. Az meg egy másik dolog mikor rendesen ismerkedik és nem egyből van szex a másikkal tehát lelki dolog is van. Ha a feleség mindent megad a férjnek szexen kívül akkor minek menne bele egy lelki kapcsolatba a férj???

Nem így van?????


2017. febr. 21. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

A megcsalás és az utána lévő kiugrás egy ember hibája: a félrelépőé. Lehet kenegetni a szärt, de ha valami nem tetszik, változtatok rajta. Ha nem tudok változtatni rajta, akkor beadom a válókeresetet. Nem hülyítek egyszerre két embert. Ez a megcsalósdi, hogy elmegyek, félrekúrok, utána hazakúszom és csendben bebújok a másik mellé... ez szimplán undorító. És kár lenne azt hinni, hogy szegény sanyarú sorsú férfi/nő az áldozat, és el van hanyagolva, azért megy félre. Fityfenét, egy csomóan tetszelegnek az áldozatszerepben, miközben a párjuk otthon szív a gyerekekkel vagy a belét kidolgozza, ők meg játsszák a félrelépegetősdit.


Az egy más dolog, hogy egy értelmes, jóérzésű ember - legyen akár nő, akár férfi - nem kezd családos/házas/foglalt személlyel. Egyrészt mert úgysem lesz belőle semmi komoly (ki akar olyan emberrel együtt élni hosszú távon, aki alapból megcsalással indított...?), másrészt leköpném önmagam, ha egy kósza orgazmus miatt elvenném az apát a gyerekeitől... függetlenül attól, hogy az "apuka" a legnagyobb görény.

2017. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Carragher_x ***** válasza:
4%
Bírom ezt az álszentséget, hogy egészen addig, amíg nincs megcsalás, addig "nem a szex a legfontosabb". Amikor meg megcsalás van, akkor hirtelen az a legfontosabb és "undorító, meg érthetetlen, hogy vki miért vetemedik rá, ahelyett, hogy válna". Pont azok miatt a dolgok miatt nem, amiket a megcsalásig a szex elé gondoltál a kapcsolatban.
2017. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem a megcsalt hibája meg nem is annak akivel csaltak ha nem annak aki megcsalta a partnerét. Sokkal egyszerűbb félre menni mint a másik elé állni és megmondani hogy vége sajnos. Elég nagy gerinctelenségnek tartom a megcsalást féfitól is meg nőtöl is.
2017. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Elsősorban a megcsaló a hibás. Ettől függetlenül én nem tartom elfogadhatónak, hogy kikezdjek házas/kapcsolatban lévő emberrel vagy elfogadjam a közeledését. Undorodnék is egy olyan embertől, aki reggel kikelt a felesége/barátnője mellől és jön hozzám nyomulni. Mire számítanék tőle? Mivel kalandot, egyéjszakásat vagy dugócimboraságot nem szeretnék, hanem csak komoly kapcsolatban gondolkodom, nem látok ebben jövőt - vagy ha igen, az nem túl szép... Valószínűtlen, hogy pont mellettem növesztene gerincet.
2017. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Én csak erre reagálnék: "és a gyereket".


A gyereknek semmi köze hozzá, hogy apuci félremegy vagy válnak, attól még neki az apja marad. Ha ezt apuka elfelejti, akkor ő a hibás.

Ha az új nő éri el (szexel, hisztivel, stb) hogy ne foglalkozzon vele, akkor mind a ketten.

Ha anyuka akadályozza bosszúból, akkor ő.

2017. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvan a megcsalo fel a hibas. De azert lattam en mar olyat, amikor pl a kollegina nap mint nap, kitartoan kornyekezte a nos aldozatot. Es beszelhet akarki akarmit, amikor huzamosabb ideig, kitartoan nyomul egy csabito, az elobb utobb celt er. Mert ugye a hazassag hol fent, hol lent, es amikor epp lent van, akkor konnyu kihasznalni az adott ember rossz lelkiallapotat. Azert en bizony hibaztatnam a harmadik felet is erosen.
2017. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Rém egyszerűen látom a helyzetet. Ha engem megcsalna a férjem csak ő lenne a hibás. Tök mindegy kivel, az a nő nem tett nekem esküt,nem fogadott hűséget,nem tartozik nekem semmivel. Sőt,nagy valószìnűséggel általános,hogy a szerető is meg van vezetve kicsit...
2017. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17nek igaza van a legtöbb esetbe a szerető is meg van vezetve. Nekem van 2 barátnőm akik így jártak. Az egyiknek a pasijának volt egy lakása pesten és azt mondta hogy ott él mert az asszonnyal már váló félbe vannak aztán kiderült hogy a csávò csak akkor él ott amikor a barátnőm átment hozzá,a felesége meg nem tudott semmiről. A második esetnél a másik barátnőm elkezdett beszélgetni facen egy csávóval,összejöttek a barátnőm nem sejtett semmit mert a csávó mindig azt mondta hogy újítják a házát ezért oda nem mehetnek ,egy hónappal késöbb kiderült hogy a pasinak menyasszonya van meg gyereke. Tehát a második sokszor nem is tud róla hogy a fél két vagy több vasat tart a tűzben.
2017. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Én is úgy gondolom, hogy minden esetben a félrelépő a hibás. Én mindig is úgy voltam vele, hogy hiába van valaki sz*r kapcsolatban/házasságban, annyi tartás és tisztelet legyen már a másik fél felé, hogy ha problémám van akkor azt megpróbálom megbeszélni/megoldani (ha pl, több törődésre vágyik valamelyik fél, vagy esetleg a szexuális élet nem kielégítő stb.), ha pedig nem is akarom megoldani, vagy nem sikerül mert a másik fél nem akarja, akkor lezárom a kapcsolatot, nem pedig félremegyek. Mert attól még a probléma ugyanúgy ott marad a 2 fél között, annyi, hogy még tovább van bonyolítva a dolog egy szeretővel meg bujkálással, hazugságokkal.

A 3. félről azt gondolom, hogy a szerető dönti el, hogy képes-e kapcsolatban élő/házas férfivel/nővel összebújni, úgy hogy tudja, hogy az illető a párjához megy haza tőle, esetleg a gyerekeihez ha már vannak, ők meg titokban kamatyolnak csak valahol. Több ilyen van, nem véleményezném, de mindenki maga tudja mihez van gyomra, meg mivel elégszik meg. És igen, vannak azok a szeretők akik nem tudatosan szeretők, hanem ők is szépen át vannak verve a palánkon. Én is jártam így sajnos, és nagyon is sokat tanultam belőle. Nekem ott a pasi azt adta elő, hogy a feleségével már nincs köztük semmiféle kapcsolat, csak mivel van egy 3 éves gyerekük, egyelőre együtt élnek, meg a család miatt tartják fent a látszatot. Nem volt nehéz elhinni, mivel legtöbbször késő este találkoztunk, volt, hogy hajnalig is együtt töltöttük az időt, de ezt arra fogta, hogy lefektette a gyereket, meg vele volt egész nap, és ezért esténként ér rá. 1 hónap után azért borult a bili, ugyanis egyik délután felhívott, hogy írtam-e a feleségének, mert valakitől kapott egy levelet a nő, amiben kitálal az illető, hogy a férjét látta mással is, úgyhogy áll a bál. Nem is kérdeztem semmit, hanem közöltem vele, hogy engem többet ne keressen. Utána volt még próbálkozása, de nem foglalkoztam vele, meg közöltem vele, hogy a házasságát tegye rendbe, ne nekem írogasson.

2017. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
Itt a kérdező, azaz a szerető a frusztrált, látszik minden egyes sorából. Önként vállalt kapca, lábtörlő lett, de még ez sem elég..
2017. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!