Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljon egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy 31 éves férfi, ha még otthon él és emiatt szinte az összes nő, akivel beszélget, vagy randizik, az otthagyja?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozok, ahol nincs kiadó lakás. Egy kisvárosban. Diplomás munkakörben, elfogadható fizetéssel. Párom nincs, amíg el nem költözök, szerintem nem is lesz. Miért is? Minden nő, akivel ismerkedek, 2. alkalommal megkérdi, hogy te már egyedül élsz? Ha nem ezt a választ kapja, vége az ismerkedésnek. Holott én meg anyámmal élek kertes házban, a munkahelyem is 2 km-re van a háztól. Szeretnék a legközelebbi városba menni albérletbe lakni, hogy legyen saját önálló életem. De egyszerűen nincs ott kiadó, csak eladó lakás 100 számra. Végigjártam a hivatalokat is, semmi. Nincs kiadó lakás, majd értesítenek, ez volt 3 hónapja, azóta is várom...


[link]


Mit lehet tenni?


Lakást nem vennék itt sosem, csak kiadót keresek. A bejárás is megoldható lenne, van autóm. Nem vennék lakást, mert ki tudja meddig van munkahelyem. 3 évig biztos, utána nagyon ködös a dolog. Csak ugye szeretnék már párt, 3 éve nincs, és eddig mindig ezen bukott el a dolog. Tapasztaltam. Ha azt hazudom, ahogy albérletben élek (nem szép dolog), akkor mindig van folytatás, ha igazat mondok, vége van az ismerkedésnek. Ördögi kör? Segítsetek.


2016. júl. 18. 07:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az ertelmes nok ezt felfogjak.. ha vege az ismerkedesnek miutan ezt kozlod akkor lehet jobb is.. elobb utobb megtalalod azt akivel egyutt eltudsz koltozni es nem az fogja erdekelni hogy kulon elsz-e .
2016. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

[link]


Bárhol nézem, sehol sincs, csak eladó. Szörnyű.

2016. júl. 18. 07:54
 3/26 A kérdező kommentje:
Lehet, de eddig 4 rendesnek tűnő nőből 3 nem akart így semmit. A 4. pedig pont azért, mert külön élek. Ez a kegyetlen, hogy szeretnék, mert ki tudnám fizetni a rezsit, csak nem tudok, mert nincs lehetőség. A közeli másik városban, még rosszabb a helyzet. Már körüljártam ezeket.
2016. júl. 18. 07:56
 4/26 A kérdező kommentje:
A legközelebbi két nagyobb város, Miskolc és Nyíregyháza viszont tömve vannak albérlettel. Ez még inkább elkedvetlenít. Munkahelyet pedig 3 évig nem fogok keresni.
2016. júl. 18. 07:57
 5/26 A kérdező kommentje:
Májusban volt utoljára egy albérlet hirdetés, fel is hívtam az illetőt, nem vette fel, smsre nem válaszolt. Így nem tudom hogyan lehet hirdetni.
2016. júl. 18. 07:59
 6/26 anonim ***** válasza:
Talalni fogsz olyat akinek ez nem szamit ne aggodj, nalunk egyszerubb mert en kulon eltem es hozzam koltozott a parom, de ha nem eltem volna kulon akkor sem szamitott volna.. :) amugy meg addig orulj mig nem kell alberletet fizetned.. inkabb gyujts mig otthon vagy es tudsz majd hitelre hazat venni.. jobb mint az alberletre kidobalni a penzt!!
2016. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak elmúltam 30...Azért párt is kellene már találni, de így lehetetlen.
2016. júl. 18. 08:04
 8/26 anonim ***** válasza:
Pont ezert mondom. Jobban hangzik ha ismerkedesnel azt mondod hogy otthon elsz mert hazat akarsz venni es gyujtessz meg.. minthogy nincs alberlet ezert elek otthon...
2016. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
No majd akkor 10 év múlva összejön a hitelmentes 10 milliós kis (nem megfelelő lakás), addig meg kifutok az időből. Jó kilátások...
2016. júl. 18. 08:08
 10/26 anonim ***** válasza:
Jobb ember ismeret.... Csomó nőt ismerek akit ez nem zavar. Hidd el normális nő ilyet megért. Aki nem ért meg ezért az nem téged akar hanem a pénzed. Ugyanis ez az egzisztencia fokmérője. Általában csak ráfogják az önállóságra, mert érdekes módon simán együtt vannak olyan férfiakkal akik igaz külön laknak de viszi haza a szennyest
2016. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!