Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet végre együtt aludni?

Mikor lehet végre együtt aludni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnénk együtt aludni nem azért hogy szexelhessünk,hisz ha akarunk megtesszük.És hohetetlen de nem értem édesanyám felfogását...tudom hogy féltett és még most is de ez nem az együtt alváson fog múlni....és már megse merem kérdezni tőle:(

Segítsetek!!


2010. máj. 9. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy? Ha 15 körül akkor el is hiszem hogy tiltja.
2010. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

nálunk ugyanez volt a gond, ezért csodálkozom fateromon, hogy elenged a barátommal kettesben nyaralni 3-4 napra, sőt még szállást is segített foglalni.

Én 17/L vagyok, barátom 20 éves.

Ti mennyi idősek vagytok?

Szerintem ne kérdezgesd folyton, mi sem kérdezgettük, és vidd haza sokat a barátodat, hadd lássa hogy szeretitek egymást. Én is ezt csináltam, és láss csodát, június végén 3 napra megyünk kettesben nyaralni, a szüleim pedig nem ellenzik, mi akkor leszünk 8hónaposak.

2010. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Én 14 voltam mikor először nálunk aludt a barátom, de akkor már a szüleim jól ismerték, kedvelték is, már egy éve együtt jártunk. Gondolom ez fontos a szülőknek, ha nem ismerik eléggé a barátod akkor sose fogják megengedni.
2010. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen más a titokban történő szexelés, mint a nyilvános együttalvás. Ez most nem álszemérmesség, hiszen engem is megrázna, ha a lányom korábban kezdené a szexet, mint ahogy illendő. De az együtt alvásnak hamar híre mehet a családban és ez már elég egyértelmű, míg a titkos szex legfeljebb sejtés lehet és nem bizonyosság. Ezért nem engedi anyukád az együtt alvást. Teljesen osztom az álláspontját.
2010. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Kedves utolsó álszent vagy.
2010. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is.

Baromira nem az a fontos, más mit gondol.

2010. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem az a fontos anyukád mennyire bizik benned és milyen a kapcsolatotok! Nálunk nem volt gond ebből, igaz nem 14 évesen kezdtem a pasizást. Barátom párszor volt nálunk, aztán egyik este véletlen elaludtunk. Semmi gomd nem volt belőle. Persze akkor még nem történt semmi.:)
2010. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam szokott itt aludni a barátom, de nem merünk itthon szeretkezni. :D Mert én azért eléggé félek tőle, hogy faterom benyit, vagy hasonlók, (anyám más tészta)eddig is azt akarta, hogy aludjunk külön szobában (wtf?!), most h megengedte h együtt aludjunk, nem fogom elb@szni egy ilyennel...Legfeljebb, ha kocsival jön, akkor elmegyünk valami zegzugos helyre romantikázni, de általában én vagyok náluk, úgyhogy akkora problémánk nincs belőle.

18/L.

2010. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és mielőtt még megkérdeznétek, de igen, van kulcs a szobámhoz, de, ha bedörömböl, h nyissuk ki... Rögtön tudná, hogy mit csinálunk bennt, ha már be van zárva az ajtó... Amúgy kérdező, te nem alhatsz a barátodnál, vagy fordítva?
2010. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Hanem mi a fontos?! Egy 14 éves lány ne a fiújával, hanem a játékmackójával aludjon, ha már annyira egyedül érzi magát. PerszeÍ: együtt aludni egyikkel egy évig, vagy fél évig, aztán a másikkal és harmadikkal, negyedikkel. Így keződik a "szállodai" élet. Adnék én a 14 éves lányomnak!!!
2010. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!