Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék együtt aludni a...

Nem szeretnék együtt aludni a párommal, ha megvan a menstruációm. Hogy mondjam el neki? Betegnek tartana?

Figyelt kérdés

Nekem az 1. 2 nap mindig iszonyatos, óránként kell cserélgetnem, és nem akarom őt felébreszteni.

Nem beszélve arról, hogy gyakori a "baleset", és meg szeretném kímélni a látványtól.

Nem fog emiatt h.lyének nézni?

nem attól félek, hogy esetleg elundorodna, mert e.ü. dolgozó és bírja a vért, de olyankor én magam undorodok magamtól, és eleve nagyon rosszul érzem magam.

Most tervezzük, hogy összeköltözünk, de nem tudom, hogy vezessem ezt be neki. :S

20/L


2011. júl. 13. 18:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
77%

Mi honnan tudjuk, hogy fog a barátod reagálni arra, ha nem akarsz vele aludni? Van olyan fiú, aki akkor is szeretne szexelni, ha a párja menstruál, van, aki viszont undorodik a vér látványától is.

Ezt nektek kell megbeszélni? Esetleg mondd azt neki, hogy neked kellemetlen, és azért akarsz külön aludni.

2011. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért kell ebből nagy ügyet csinálni. Megmondod neki, hogy bocsi megvan nem szeretnék most veled aludni és kész. Ha normális akkor nem csinál belőle nagy ügyet.

Mellesleg ha összeköltöztök akkor majd hazaküldöd, hogy "bocsi megvan, menj már haza". Hülye egy kérdés.


21 éves menyasszony

2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
csak nem akarom, h h.lyének nézzen :/
2011. júl. 13. 18:23
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha tervezitek az összeköltözést, legalább szokja, vagy akkor másik szobában fogsz aludni?
2011. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha össze akartok hamarosan költözni, akkor azt hiszem, kivételesen itt az ideje, az "üljünk le, és beszélgessünk" nevű szeánsznak. Tapasztalatból mondom, nem árt megbeszélni, hogy kinek milyen szokásai, rigolyái vannak, amit eddig a másik nem ismerhetett meg - és szépen közben bedobod ezt is.

Ha egészségügyi dolgozó, akkor biztos nem kell arra számítanod, hogy ettől megrémül vagy undorodik.

Agyonkoptatott közhely, de egy jó kapcsolat alapja tényleg a kommunikáció. :)

2011. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
29%

Bocsi, szabad megkérdeznem, betétet használsz?

Szerintem ott igenis előfordulhatnak balesetek. Bár én a szagok miatt félnék inkább, nem a vértől. Mert a betét azt átereszti.

2011. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
70%
Tuti h.lyének fog nézni :D Nem bántásból, de tényleg. Nem természetes ahogy ehhez hozzáállsz. Talán ott kéne indítani h te fogadd el magad! Meg aztán menj el nőgyógyászhoz mert az se normális, h óránként átáztatsz egy betétet/tampont nem tudom mit.
2011. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

nem, utálom a betétet.

de a tamponnal is történnek sajnos balesetek.

2011. júl. 13. 18:27
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hülyeség lenne emiatt nem összeköltözni vagy külön aludni. Biztosan meg fogja érteni,ha gyakori a "baleset" használj nagyobb tampont vagy egyszerre tampont és betétet és akár reggelig is kibírod. Ha úgy van ahogy írtad és nem undorodik a vértől biztosan nem fog emiatt undorodni tőled. Ha már ott jártok hogy összeköltöztök akkor ne legyenek kínos dolgaitok egymás előtt,ülj le és beszéld meg vele. Sok férfi még szexelni és hajlandó a barátnőjével amikor megvan neki.
2011. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál, és nem tud mit csinálni.

azzal "bíztatott", h sok nőnél szülés után nem olyan sz@r ez az egész.

szedek fog. gátlót, de sokszor így is erős.

2011. júl. 13. 18:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!