Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele mindenbe?...

Miért szólnak bele mindenbe? Felnőtt ember vagyok es megis.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon rövid leszek mert mire leirnam az egesz történetet lemenne a nap :D arról lenne szo hogy miért szólnak bele a szüleim az életembe? 25 éves vagyok eddig ahol dolgoztam utaltam mint a sz.rt, gyomorideggel mentem monden nap es nem az volt a célom egyaltalan. (Amúgy családi vállalkozásban dolgoztam)

Soha nem engedtek nekem hogy azt csinaljam amit igazán szeretnék, azt kellett csinálnom amit ok mondtak nekem es most is megakarjak mondani nekem hogy mit dolgozzak stb.

Mar teljesen depressziós vagyok emiatt mert nem állnak mellettem es nem támogatnak hogy csinaljam amit szeretnék es segítenek is ha kell, nek biztatnak.

Meg van mit szeretnek csinalni es mégse csinálhatom mert ok akarjak eldönteni helyettem. Ha meg ellenállok elmondanak minden hülyének es ezt mar nincs kedvem hallgatni.

Legyszi ne írjatok okoskodó kommenteket mert arra nincs szükségem. Valaki esetleg akinél ugyanez a helyzet?


2017. febr. 25. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elköltözni?
2017. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mar lassan 3 éve külön élek.

Főzök mosok takaritok fizetem a szamlakat ahogy kell. Fenn tartom az autómat stb.

2017. febr. 25. 11:00
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Olyan,mintha te sem akarnál lekapcsolódni a szülőkről.
2017. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Attól még,h felnőtt vagy nekik mindig a gyerekük maradsz.De azért túlzás,h ennyire megakarják mondani,h mit csinálj.Ha van olyan munka amit szívesen csinálnál és megis tudsz élni belőle,akkor csináld azt.Ne foglalkozz vele,h mit mondanak.Így is veszekedés van,akkor legalább csináld azt amit szeretnél.És,ha látják rajtad,hogy úgy jobban érzed magad talán ők is belátják,h nincs igazuk.
2017. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ez nehéz mert mindig ugy viselkednek hogy en még egy kis hulye vagyok kb. Es ez van bennem. Nem akarom nekik elmondani a véleményem mert le vagyok ugatva es elmondanak mindenféle hülyének meg okoskodnak, magyaráznak. Ezért ez rohadt nehéz nekem. Soha nem támogattak ilyenben..

Miért fájna nekik az ha en azt csinálnám amit szeretek?

Miért nem mondjak hogy Oke csináld mert nekünk az a fontos hogy boldog legyél?!

2017. febr. 25. 11:13
 6/25 A kérdező kommentje:

Talan nem hisznek bennem vagy nem tudom. Es ez rosszul esik.

A párom támogat, a bartnoim is es mindenki mas. De nekem az is számítana ha a szüleim is tamogatnanak megjegyzések nélkül. :(

2017. febr. 25. 11:14
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem a szülökkel laksz, akkor nem kellene mondenbe beavatni öket.


2. Nem írod,mit is szeretnél csinálni. HA meg tudod oldani nélkülük, akkor közlöd, hogy X hónap valahanyadikától az új helyen dolgozol/tanulsz.


3. Utána nem hallgatod a megjegyzéseket, hanem egyszerüen hazamégy, ha elkezdik. (Mert feltételezhetöen nem nálad vannak, amikor akadékoskodnak)


4. Ha netán folyamatosan bejárnak hozzátok, akkor ezt szüntesd meg, kulcsot visszakérni, csak akkor engedni be öket, amikor neked jó, és ha elöre szóltak.

2017. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Engem mindig is a szépség ipar érdekelt. Fodrász, kozmetikus, manikűr pedikur. fodrász szerettem volna lenni nek emgedték helyette elküldtek egyetemre amit másfél év után ott hagytam mert NEM ÉRDEKELT. Utána kerültem a céghez de besokalltam amire okom is volt.

A fodraszatrol letettem. Nyitnek egy szalont - pedikur manikűr műköröm. Engem ez erdekel illetve hogy saját magamnak dolgozzak.

2017. febr. 25. 11:29
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólnak bele, mert megengeded nekik.


"Nyitnek egy szalont - pedikur manikűr műköröm. Engem ez erdekel illetve hogy saját magamnak dolgozzak."


Na, de ezt önerőből meg tudod tenni? Ha igen, rajta!


De ha nem, és anyagi segítséget vársz el, hogy beindítsd a vállalkozásodat, akkor már eldönthetik, hogy támogatnak benne, vagy sem.

2017. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogyan tudnak beleszólni, önálló vagy, kit érdekel, hogy mit mondanak. A férjem,33 éves és az anyja ma is mindenbe beleszólna, ha a férjem ilyenkor nem állitaná le sürgősen, plusz el se meséljük neki a dolgainkat, mert nem kellenek kéretlen tanácsok. Szerintem ez egy könnyen megoldható helyzet.
2017. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!