Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belebolondulok ebbe rohadt...

Belebolondulok ebbe rohadt igazságtalanságba a menstruációba és mindenbe! Hogyan legyek normális ember?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm utálom és szétszakad a fejem ahányszor csak belegondolok annyira telepumpálja az agyamat a méreg!! Igazságtalan!! Miért kell??? miért? minden hónapban..fáj nem kicsit hanem borzalmasan hányás ájulás remegés hasmenés kínzó gyógyszerrel is elmulaszthatatlan fájdalom!! a betét több ezer ft havonta de akkor vegyél középkategórásat vagy tiszta vér lesz a bugyid mert ömlik belőled a vér....nem akarok gyereket szülni! tehát nincs szükségem arra,hogy (jaj hát ez van fogadd el legalább lehet gyereked..mert ez sajnálom de nem érdekel) nekem nem kell ez a rohadt menstruáció bezzeg a férfiak nem érzik és jókat röhögnek meg lenézik a nőket... meg van képük bárminek is elmondani a női nemet mikor mennyit szenvednek..fogalmuk sincs..hol van itt az igazság? legszívesebben üvöltenék a fájdalomtól és a dühtől egyszerre..hogyan küzdjem le eziránti dühömet? mert belebolondulok esküszöm..orrvérzésig hajszolom magam annyira gyűlölöm (24éves vagyok nem tini hiszti és világ életemben így vélekedtem a dologról )
2015. jún. 3. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

"24éves vagyok nem tini hiszti "


Attol meg hiszti.


Amugy ki mondta hogy az elet igazsagos?

2015. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Valami gond azért lehet a háttérben, ha ennyire durván vérzel és ilyen fájdalmas.

Azt lehet kezelni és elviselhetővé tenni.

Nekem is fáj, de gyógyszerrel elmúlik. Nekem is nagyon vérzik, de csak két napon.

Korábban voltak nagyobb fájdalmaim, ami semmitől sem múlt el. Ki is derült, hogy cisztám volt, attól fájt annyira.

Szóval ha nem voltál még, akkor mindenképpen egy alapos kivizsgálás.

Nézd a jó oldalát, minket nem tudnak tökön rúgni, nem kell sűrűn vizelni a prosztatagondunk miatt, nem lesz merevedési problémánk, nem kell "versenyeznünk" a nemi szervünk méretével :)

2015. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen tüneteim vannak, tönkretette az egész gimnáziumot, meggyűlöltek, mert azt hitték lógok... Én ugyan csak csendesen utálom, nem dühöngök... Az orvos leszólt, hogy ugyan, semmi bajom nekem, aztán azt mondta vagy fájdalomcsillapítót ír vagy fogamzásgátlót. Utóbbit választottam, azóta tudok élni, de ha égne a ház, az is tuti, hogy először a gyógyszerem menteném! Nincs az az isten, gyerek, terhesség vagy akármi amiért mégegyszer hajlandó lennék szenvedni.
2015. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor gondolj a betegekre, akik a kínok kínját élik át, és lehet hogy csak napjaik vannak hátra, attól biztos megnyugszol.
2015. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell "versenyeznünk" a nemi szervünk méretével"

De a mellméretünkkel kell. :S

2015. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen valóban hisztérikus a felfogásom talán..attól,hogy más betegebb nem nyugszom meg inkább rosszabbul érzem magam mert átérzem a helyzetem..semmikép nem mennék olyan orvoshoz nem bírnám elviselni,hogy hozzámérjen ott valaki ráadásul egy idegen úgy érezném mintha ott kiszolgáltatva szétfeszítve ahogy belémnyúl és szétfeszít mintha megerőszakolna és ezt sosem tudnám feldolgozni..ezért nem akarok gyereket és ezért nem szexeltem soha ezért nem alakítottam ki soha párkapcsolatot mert soha nem akarok oda kerülni.
2015. jún. 3. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5: Tényleg! Igazad van :D Csak pozitív akartam lenni :D


Kérdező:

Ha nem teszel semmit az ügy érdekében, akkor törődj bele és ne hisztizz.

Orvoshoz már csak azért sem ártana menned, mert komoly gondok is lehetnek. Akár már egy nagy ciszta is nőhetett benned, vagy lehet endometriózis. Minden jobb, ha időben fedezik fel.

A fogamzásgátló is segít, ahogy írták már.

A vizsgálat egyáltalán nem olyan, mintha megerőszakolnának.

Talán egyéb segítség is jól jönne neked, hogy leküzd ez a hozzáállást.

2015. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok, én tényleg átérzem a helyzeted, nálam is ez volt, ájulás, remegés, hányás, menni nem bírtam, beszélnise!, hasmenés, úgy éreztem meghalok, egy percet nem bírom tovább. A további 28 (vagy amennyi a ciklusod) meg egy merő pszichológiai kínzás, pontosan tudod, hogy mi fog történni és mikor és semmit nem tudsz ellene tenni. Mozgás, vízivás, torna, semmi ilyesmi nem segített. Semmilyen recept nélkül kapható fájdalomcsillapító nem hatott. Az emberek lenéznek, mert semmi látható jele nincs a fájdalomnak, csak annyi, hogy falfehér vagyok, így azt hiszik megjátszom... Vagy azt mondják: bírjad ki. Mióta gyógyszert szedek azért szólnak le sokszor mert szerintük inkább tűrnöm kéne, mint hogy gyógyszer egyek...

De... A te hozzáállásod szerintem nem normális. Itt nem csak a menzesztről van szó. Egy felnőtt nő felelőtlen ha nem megy el nőgyógyászhoz, rákszűrésre meg ilyenekre. Akkor is nem akar gyereket. Én sem akarok, mégis megyek! És inkább szenvedsz egész életedben, mint hogy adj egy esélyt a megoldás megtalálására? Ez már inkább gyerekes gondolkodás.

2015. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék normális lenni és úgy élni mint mások.Jártam ezzel a dologgal pszichiáterhez aminek az eredménye antidepresszánsok és nyugtatók tömkelege meg +30kg..aminek nagy részét már leadtam mivel letettem a gyógyszereket ami amúgy sem használt csak elnyomta a dolgot és tompává érdektelenné tett..azóta meg ha lehet még súlyosabb lett az állapotom a témát érintően..ha csak rá gondolok és elfog a düh magamat bántom
2015. jún. 3. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De mitől van ez?

Bántottak gyerekkorodban?

Ért valami kellemetlenség, amikor nőiesedtél?

2015. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!