Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem megyek el az...

Gáz, ha nem megyek el az unikatestvérem gyerekének keresztelőjére?

Figyelt kérdés

Megsértődnétek a helyükbe?

Mondjuk nem értem a bűntudatomat.. Igazából nem is beszélgetünk,köszönésen túlnem jutunk..keresztanyám keresztapám kb ugyan ilyen velem,ha hozzám is szólnak az is negatív vagy hülyeség. Nővéremet meg ajnározzák,ő a hibátlan..


Valamint a keresztapám húgának családjára sem vagyok kíváncsi,főleg nem annak férjére.. Aki maga a " tökéletesség" a fátólnem látja az erdőt más szemében a szálkát észre veszi a sajátjában a gerendát nem!

Nincs is kedvem ott csendben ülni.


Ha tehetném lecserélném a családomat,talán anyámra meg apámra úgy ahogy számíthatok..


Ha öngyilkos lennék egy hetet nem adok elfelejtenének,mindenhol én vagyok a feketebárány csak mertnem úgy ugrok,ahogy másoknak tetszene.. Meg sem hallgatnak,hogy mit miért hogyan van.


Annyi örömöm van,ha a munkatársaimmal elvagyok.. Ha itthon vagyok akkor is a szobámba vagyok és ennyi örömöm van.


2017. febr. 25. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha meghívtak, igen, ha nem, nem. A leírás meg nem tartozik a kérdéshez.
2017. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha meghívnak, akkor ne ellenkezz, de a keresztelő napjára betegedj le!
2017. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
A gyereknek lesz keresztelője. Ő is bántott?
2017. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én se tölteném szívesen az időmet olyanok társaságában, akikkel nem érzem jól magamat, és akkor még fizessek is (ajándékot nyilván vinni kell). Kösz, nem. Ezt szeretem a felnőtt életben, hogy ugyan tele van szabályokkal, de legalább az emberi kapcsolataimat én alakítom, és nem vagyok hajlandó megalkudni. A család csak egy kapott kötelék, attól még nem lesz valaki kedvesebb és szimpatikusabb, hogy vérrokon...
2017. febr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!