Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég rosszul...

Mit tegyek? Elég rosszul érzem magam,3 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, eljegyeztem nyáron lesz az esküvő. De! Annyira kellemetlen nekem, mert ők gazdagok. Mindent megkapott eddig.

Figyelt kérdés
semmibe sem szendvedett hiányt. Félek hogy én nem tudok eleget tenni... Sőt már az elégé kellemetlen hogy az esküvő nagy részét is a szüleik állják..és még az hogy az apja vett egy házat de ő nem tudja még.. Hogy ebbe éljünk, tudom, hogy jót akar, csak ez nekem ez nagyon kellemetlen.! Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 9. 18:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Elhiszem, hogy mint férfit eléggé lelomboz a dolog, de ezt eddigis tudtad... Nyílván így szeret ahogy vagy és őt ez egyáltalán nem zavarja!
2010. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy kellemetlen, de szerintem neked sem most lett, az eljegyzés után olyan az anyagi helyzeted, amilyen. SZerintem semmi sem lesz másképp, nem várhatja el, hogy mindazt amit tőled+szüleitől eddig megkapott, most csak tőled kapja meg, és szerintem nem is várja :) Bármennyire is fura és hihetetlen, a legtöbb nőnek nem a pénz a fontos .. lehetsz milliomos, ha egy patkány vagy, és lehetsz kevésbé pénzes, ha minden jól működik .. lehet mérlegelni :) remélhetőleg ezzel ő is tisztában van.
2010. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dörgöli az orrod alá, akkor szerintem semmi gond. Szeressétek egymást,és legyetek boldogok:)
2010. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát, igen az apósom nagyon rendes ember.. de anyósom egyáltalán nem nézzi jó szemmel, egyszer hallotam hogy a lányom jobb embert érdemelne, aztán világosodtam meg hogy nem kedvel ezért is ilyen bunkó velem..
2010. máj. 9. 18:57
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
még szerencse, hogy nem az anyóssal "kell" együtt élni, hanem a lányával :)
2010. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Apu nyilván szereti a lányát és azt akarja, hogy ne szenvedjen ezután sem hiányt semmiben. Kap(tok) egy lagzit,és kap(tok) egy házat.Ha te nem tudod előteremteni ezeket a menyasszonyodnak akkor fogadd el.Ne érts félre melletted állok,tudom mit érezhetsz,de ha nem érzékelteti veled egyikük sem az anyagi helyzeted akkor örülj mindennek amit kapsz.Sok boldogságot.
2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg apósodék ragaszkodni fognak a vagyonnyilatkozathoz.Szerintem ne foglalkozz vele és éljetek boldogan.Úgyis megteszel,amit lehet.
2010. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Háát, elárulok egy nagy "titkot". Az én fiatalkoromban azért voltak stabilabbak a házasságok, mert egyforma anyagi eséllyel indultunk az életbe.A közös otthonnak akkor lehet örülni, ha az valóban közös.A "trónörökös" közös öröme mellett, a másik nagy összetartó erő, a közösen megszerzett, közös otthon.A boldogságnak ára van, amiért meg kell dolgozni.

Ettől függetlenül, sok boldogságot kívánok.

71/F

2010. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

"Az én fiatalkoromban azért voltak stabilabbak a házasságok, mert egyforma anyagi eséllyel indultunk az életbe"


Most tényleg a kommunizmusra céloztál?

2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 19:40!

Hidd el, bátran mondhatom, ezt a hozzáállást ideje lenne elfelejteni, Ez tesz tönkre mindent a környezetünkben.

'56-ban fegyverrel harcoltam az oroszok ellen. Négy éve kiléptem a Fideszből, mert mikor kifogásoltam a hibákat, többször le kommunistáztak.És most itt is.

A kérdés, és válaszom politika mentes volt, miért akarsz off -olni?

2010. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!