Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tengerparti 2 személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparti 2 személyes esküvő hol megoldható 3-400. 000 ből mindennel együtt (repjegy, illeték, fotós, vacsi. ), ha semmi extrát nem szeretnénk, csakhogy eldugott legyen egyszerű és romantikus?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

annyiból bőven.

Bulgária, kinézni valami halászfalut, vendégházba/apartmanba menni hotel helyett, a különbség számottevő, kaja meg úgyis olcsón megvan minden nap étteremben, alkoholról nem is beszélve.

angolul beszélő papot azt nem tudom honnan tudtok keríteni.

2010. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kérdést olvasva nekem is bulgária ugrott be
2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Cipruson is elképzelhetőnek tartom. Dolgoztam ott, nem vészesek az árak és gyönyörű helyek vannak. Esküvő + 1 hét egy parti szállodában simán belefér. Jó ötlet!
2010. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyiptom, Tunézia.
2010. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már Bulgária akkor Nessebar! Gyönyörő, romantikus, nyugis, olcsó, Bourgas-ba a wizz már 10-15ezerért elrepit. Tavaly voltunk, szezonon kivül (szeptember vége pl, még 30 fok) az árak mennyeiek, szinvonalas hotelek, éttermek vannak.

Angolul is beszélnek. Hivatalokban nem biztos, de találsz könnyen valakit aki fordit.

Én mondjuk Thaiföldre mennék ha már tengerpart, mert imádom, de oda a repjegy lenne csak ennyi sajnos...

2010. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!