Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit,...

Szerintetek jelent valamit, ha egy pár 9 éve van együtt, de még szóba sem került az esküvő, eljegyzés sem volt? Fiú : 32 Lány : 25 9 éve együtt, abból több, mint 6 év együttélés.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
És? Valaki sose házasodik meg.
2011. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ki vagyok en, hogy eliteljelek! MI 3 eve vagyunk egyutt, 2 eve elunk egyutt, a pasim kijelentette, hogy nem biztos, hogy egyaltalan az eletben meg akar nosulni, vagy akarna-e gyrekeket, na ez szar.

A titekbol meg barmi lehet, vezesd fel finoman, ha erdekel mit gondol

2011. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyébként mindketten házasságpártiak.
2011. szept. 16. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy nem konzervatív típusúak. Ha az együttélés már anélkül is létrejött és jól működik, minek a flanc? Ez kb. olyan, mint ha azt mondanám, hogy „9 éve dolgozom Amerikában vezető beosztásban, de még nincs meg a rigó utcai angol nyelvvizsgám” :)
2011. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy a papír nem jelent semmit, így is lehet együtt élni:) 11 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van, és eszünkbe se jut összeházasodni, egyszer megkérdezték a páromtól nem akar-e engem elvenni, azt mondta , hogy emlékszik amikor 11 évvel ezelőtt említettem neki, hogy csak egy laza kapcsolatot akarok vele, így nem eröltette:))viszont mostanában észrevettem, hogy a gépen az előzményekbe esküvői dolgokat nézeget, gyűrűket stb, remélem nem akarja elrontani az egészet egy lánykéréssel.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Valószínű azt jelenti, hogy nem akarnak esküvőt mert nem tartják fontosnak. Ha nekik így jó akkor had legyen jó.

Ha meg nem jó akkor majd csak történik valami, vagy szét mennek vagy házasság lesz belőle. Szerintem nem érdemes ezen agyalni, bízd rájuk.

2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De, a házasságpártiság megvan, és hát a baráti körben a párok is a legtöbben már házasok.
2011. szept. 16. 20:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdésedből arra következtetek, hogy neked fontos lenne. Ha "papírt" nem is akartok, beszélgessetek a jövőtökről! Nem vagytok már olyan fiatalok.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Azoknak normális,akik nem gondolják komolyan,hogy életük végéig együtt akarnak maradni.Azzal vigasztalják magukat,hogy az csak egy papír. Így nem kell a válóperre költeni,egyszerűbb különválni.

Az lenne a normális,hogy egy év után összeházasodni. Ehhez nem szükséges nagy lakodalom.

2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

És hát a baráti körben a párok is a legtöbben már házasok.


És ha az ábécéből y és z megházasodott akkor kának és bének is kötelező?

2011. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!