Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ez jól apáénak?...

Miért esik ez jól apáénak? Hétvégente szeretek (szeretnék) sokáig aludni olyan 9-10ig, mivel hétköznap 6kor kelek.

Figyelt kérdés

De hétvégente sem hagynak aludni, mivel szerintük felesleges és már 6kor keltenek. Pedig semmit sem kell itthon csinálni, vagyis a felmosást, vasalást takarítást délután szoktuk. Szóval megmondtam hogy nem fogok fel kelni 9 előtt, de csak azért is bejöttek felkelteni. És mivel nem keltem fel kikapcsolták a tvt és a netet is.

Miért csinálják ezt apáék? (vagyis anya csak akkor ilyen ha apa itthon van, ha ő nincsen akkor aludhatok sokáig, de ha apa itthon van egyből mellé áll, nem mer ellenkezni).


2010. máj. 9. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég fura, tényleg nincs semmi dolgod déletlött?Lehet, nem szeretné édesapád, hogy hétvégén megszokd a sokáig alvást.Beszélj vele.Mond , hogy nincs semmi gond azzal, hogy szombaton hányig alszol, mivel úgysincs más dolgod és ki szeretnéd pihenni magad?Amugy mit csinálsz reggel 6kor, mihez fogsz mikor felkelsz?
2010. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Szülői hülyeség, megszoksz, vagy megszöksz.:) Ez ellen nem tudsz mit tenni mindenkinek van valami nyavalyája... És ha felkelsz és jelzed ébren jelen vagy, aztán meg visszafekszel?:) Tudom ez nem ugyanolyan, de talán akkor már a fene se törődne azzal mit csinálsz a szobádban.:)
2010. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Aztaa.:S Én leordítanám őket ha hétvégén is keltegetnének.:S

14/l

2010. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

hétköznap azért kelek 6kor mivel suliba járok , és 7órakkor megy a busz.

beszélni már próbáltam velük, de hajthatatlanok, azt mondják ameddig itthon lakok akkog korán kelek, mivel ők is akkor kelnek .

2010. máj. 9. 20:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én nem hagynám magam :)

Én megmondanám apámnak, hogy szálljon le rólam, hagyjon békén. Aztán ha így sem, akkor este mikor lefekszik aludni jól felkelteném :)


Mondjuk engem sokszor megvertek, mert kiálltam a saját akaratom mellett, és voltak ennél sokkal rosszabb dolgok is. De úgy látom nem sikerült a nevelésem, mert azóta is ugyanolyan önfejű vagyok.

2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
sakkor felkelsz és netezel?vagy tévézel?
2010. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

napközben van tv és net is, de csak akkortól amikor felkelnek és addig amig nem alszanak (reggel 6tól este 8ig). és nem tudom visszakapcsolni, mivel bezárják a szobát ahol a router van :S

elvileg ez sok ido netezésre, de hétköznap reggel 8 v 10től este 8ig suliban vagy edzésen vagyok, és esélyem sincsen arra h a gép elé üljek :(

2010. máj. 9. 20:24
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Jajj ne hisztizz. Nekem volt hogy 6 előtt kellett kelnem sokáig.Most ugyan 6 kor kelek.Hétvégén mindig bejönnek felkelteni és nem halok bele.Sokkal jobb.Nem megy el az egész napod az alvással.Próbálj meg "kapcsolat nélküli munkában" netezni. Valamit még úgy is behoz. De ha ennyire nem tetszik ez a felállás zárkózz be vagy rakj ki egy papírt hogy ne keltsenek fel. Próbálkozz.

15/L

2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hagynám, hogy ezt csinálják, ez kínzás. Én hétköznap korán kelek és már alig várom a hét végét, hogy sokáig alhassak. Ha bárki megpróbálna felkelteni, forradalom lenne..
2010. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is?
2010. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!