Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukám 50. születé...

Mit vegyek anyukám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, a kereteim viszonylag korlátozottak.
2010. máj. 9. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
50-es sebességkorlátozó táblát :)
2010. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Készíts (vagy csináltass) egy albumot 50 db képpel, valami egyedi szöveggel.
2010. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg bunkó módon válaszoltak egyesek.De nem a te hibád, hanem az övék.

Én valami nem maradandót vennék: jegy egy hajókirándulásra vagy színházba, vagy ha ez drága, figyelj ki valami ingyen kulturális programot, vagy olcsót. Ha ez sem, akkor "az idő pénz" alapon szánj rá egy napot, vidd el kirándulni ebben a szép májusban, és valahol igyál meg vele egy kávét valami elbűvölő kis kávézóban.

2010. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Vegyél valamit az ő korából!

Pl.: ha tudod, hogy imádja a Jancsi és a Juliskát akkor ved meg könyvben. Persze olyat vegyél amit 50 évvel ezelőt adtak ki. Szóval érted. :) Vagy bármit amin el nosztalgiázhat. Kedvenc bakelit lemez. Tini (fiatal) korából való magazinok stb. Ilyeneket rengeteg helyen árúsítanak és nem is olyan drága.

2010. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

süss tortát, azt biztos értékelni fogja! ha úgy érzed nem megy, csinálj gyümölcs tortát. ahhoz csak pudingot kell főzni, kész tortalapot lehet kapni. gyümölcsökből meg kirakhatod az 50es számot :)

egyéb ötletek:

-saját készítésű fényképalbum,családi fényképekkel

-papírból hajtogatott virágok (neten sok kép van, elkészítéséről is)

-saját készítésű képeslap olyan szöveggel, hogy 50 éve ezen a napon (szülinapja) mi történt a világban. ha még újságcikket is tudsz szerezni (könyvtár) az lenne a legszuperebb. a végére odaírni, hogy : és ami a legfontosabb, megszülettél te, a világ legjobb anyukája :)

-saját készítésű fénykép keret valamilyen családi fényképpel (kreatív hobbi boltokban lehet kapni sima fa keretet,200 ft körül van, szépen kidíszítheted ízlésed szerint


ezek mint kreatív ajándékok, amikhez nem kell sok kézügyesség, sem pénz, még is személyesek :)

sok sikert!

2010. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, apu júliusban lesz 50.

Rákerestem a születési dátumára google-n és megnéztem, hogy milyen események voltak aznap, milyen híres emberek születtek vele egy napon stb. Ezeket az adatokat rendszereztem és összegyűjtöttem egy albumba, persze képekkel illusztráltam.

2010. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden értelmes hozzászólónak a választ! Ez a fényképalbumos nagyon tetszik, már el is kezdtem rajta dolgozni! De a torta, tölts el vele egy napot és mi történt 50 éve is nagyon jók, lehet még megvalósítok ebből egy párat! Ha van még ötlet jöhet május 28ig, az eddigi segítséget pedig köszönöm! :)
2010. máj. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!