Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Anyukám születésnapj...

Mit adjak Anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami kerek ajándékot szeretnék, nem csak egy dolgot, és mivel 12 éves vagyok, nem szeretnék pl. rajzolni, hanem valami szépet, hasznosat adni. Tippek?
2011. aug. 16. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

torta

füllbevaló ilyesmi (nem ekll ám gyámántnak lennie) :-)

vannak egész szép ezüst füllbevalók olyan 2000 ft-os áron sok helyen, pl Westendben

2011. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy rokonodtól 400ft-ot és máris tudsz neki venni egy szál rózsát,vagy más virágot.Vagy esetleg egy csokit helyette.De amúgy szerintem anyukád bárminek örülne tőled,nem az a fontos mit adsz neki,hanem hogy adsz : ) Végülis 12éves vagy : ) De ari : ) Boldog szülinapot anyukádnak!
2011. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot anyudnak!

Egy csokor szép virágnak szerintem nagyon örülne, apukádtól kérsz rá pénzt, megmondod, hogy mire kell, tuti ad.

Esetleg, ha szereti a csokit, akkor veszel neki azt, bonbont vagy hasonlót.

2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj neki egy verset, én is ezt tettem+ vetem hozzá egy fehér macit a kezében citromsárga szív és szalag a nyakán(mivel anyumnak ez a kedvenc színe),rajzolhatsz, mit szeret? rá illő dolgot(:


12L

2011. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mindenképpen örülne, ha saját kezűleg készítenél valamit. Az én gyerekeim a nagymamának gyöngyöt fűztek, horgoltak, vagy üvegpohárra ráfestették, hogy mamának/anyának.

Hamar elkészíthető sógyurmából is bármilyen kis kép.

Hidd el, mindennek örülni fog, különösen annak, hogy ilyen figyelmes kislánya van.

2011. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, a virág sajna nem fog összejönni, mivel éppen ismerősöknél(konkrétan a barátjánál... :P) leszünk, de vele is beszéltünk már erről, vele együtt, meg a tesómmal adunk majd neki... Tényleg köszi, sok ötletet kaptam! :)
2011. aug. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!