Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodig jártál bulizni?

Hány éves korodig jártál bulizni?

Figyelt kérdés
Mikor érezted azt, hogy már kinőttél belőle és inkább "értelmesebb", nyugisabb programokat csinálnál? Mennyi ideig tartott a bulizós időszakod?

2017. márc. 5. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14-17 sose szerettem csak középsuliba erőltették én meg mentem a társaság után. Most 21 vagyok egyetemista max beülök egy két koktélra valahova a barátnőimmel de bulikba nem járok.
2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én még néha most is eljárok, kb évente három alkalommal, olyankor jól is esik, de ugyanúgy vannak más programjaim is, mint wellness, túrázás, társasozás, filmnézős esték pár baráttal, főzőesték..mikor mihez van kedvünk. Ezek kb 2-3 hetente vannak.

28/N

2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14? Bár az is csak egy kis buli volt, de ezek után soha többé nem mentem el, egyszerűen untatott. Mindenki meg csak marha nagynak hitte magát, mert hú de jó a sárga földig leinni magunkat meg stb stb. Egyszerűen kínosnak tartottam azt, amit a korombeli barátaim csinálnak. Most 22 vagyok.
2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
soha eletembe nem jartam.
2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozom hétvégén, akkor szinte mindig. Bár nem tudom, miért köti mindenki a vas piáláshoz a bulikat, én 1-2 sörrel is elvagyok egész este.


24N

2017. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*vad
2017. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan 29 éves vagyok, jelen pillanatban azt mondhatom, hogy majdnem 29 éves koromig.
2017. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sose jártam, nem érdekelt
2017. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15-19/20 éves koromig jártam.. és akkor is csak a társaság miatt. 7-8 éve nem járok mert nem érdekel
2017. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21-22 éves koromig jártam úgy igazán bulizni, akkor aztán 2 hetente kb. Mondjuk én 17-18 éves koromban "kezdtem", az egyetemi évek alatt ugye volt, hogy hétköznap is mentünk, aztán még azon a hétvégén egy szombati buli is kilátásba került. :D

Aztán meguntam úgymond, leginkább már csak barátokkal ülünk be valahova meginni 1-1 pohár bort, ritkán, olyankor beszélgetünk. Olyan helyen régen voltam már ahol táncoltam volna egy jót. Nem mondom, hogy nem mennék néha, kb. 3-4 havonta 1x, csak sajnos a baráti társaságunk eléggé szétszéledt, sokan vannak külföldön, na meg a közelben nem éppen van olyan nagy szórakozási lehetőség.

27/N

2017. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!