Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodig jártál bulizni?

Hány éves korodig jártál bulizni?

Figyelt kérdés
Mikor volt az amikor hívtak de inkább otthon maradtál? Vagy disco helyett már csak sörözni vagy pizzázni mentél szombaton?
2011. febr. 21. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

20


elsős egyetemistaként nem volt olyan nap,hogy ne buliztunk volna...

első év utáni nyáron szórakozó helyen melóztam,besokalltam

és megismertem jelenlegi páromat,aki már akkorse volt oda az ilyen bulizós helyekért...


azóta 1 kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk ilyen helyen


inkább beülünk valahova,vagy leginkább itthon megiszunk 1-1 pohár jobb bort,főzőckézünk,akármi...

24/N

2011. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
29 éves koromig, akkor született a lányom, azóta itthon bulizunk hármasban :)
2011. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb 25 éves koromig.

31/N

2011. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen mentem először koncertre.

18 évesen 2-3 alkalom volt.

19 évesen három helyen dolgoztam nyáron, így 2 koncert, és egy tóparti baráti buli fért bele.

20 évesen egy koncert, és 2-3 baráti tűz mellett sütögetés, dumálás.

21 évesen voltam utoljára koncerten, már a férjemmel, de már "nem ízlett".(amúgy egykorúak vagyunk)

azóta 1-2 alkalom barátnál DVD-nézés, de ennyi.

Valahogy nekünk ennyi kellett, nem több.

Három éve nem voltunk sehol, csak sétálni, kirándulni...

Ilyen is van :)

2011. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Másodikas egyetemistaként kezdtem el bulizni. Abban az évben majdnem minden héten voltunk valamerre, később már nekem egyre kevésbé volt kedvem menni, volt, hogy inkább lemondtam. Azóta egyszer-kétszer voltam csak, de már nem érzem jól magam bulikban, "kinőttem belőle". Most vagyok végzős és 23.
2011. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
19-sokat buliztam,de már jobban élvezem ha párommal elmegyünk vacsorázni,vagy ilyesmi helyekre
2011. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen mentem először úgy igazából bulizni, ilyen discó szerűségbe, de nem az volt, mert nem disco zenét játszottak

20 évesen aktív tagja voltam a csapatnak, kiskocsmák, szintén szórakozóhelyek 1-3 koncert :)

21 évesen kocsmázások, sütögetések inkább, de besokalltam belőle ex pároméknál ezek mindennaposak voltak.

22 évesen inkább barátnőkkel összeülünk beszélgetni, pezsgőzünk, nagy ritkán "felmegyünk" a helyi kocsmába, én ezt ki nem állhatom

23 évesen voltam nyáron egy kerti partyban, meg pár hete egy diszkóban, amitől örökre elment a kedvem.

Maradok inkább a baráti összeüléseknél, ahol elfogy pár üveg pezsgő vagy bor, de már ehhez sincsen igazán hangulatom.Sőt inni sem szeretek már, elég volt az az 1-1,5 év, mikor úgy keményen nyomtuk a kolisokkal.Szép volt, jó volt, és nosztalgiával gondolok vissza rá, de már nem csinálnám.

Jobban értékelem, ha itthon vagyunk párommal, és összebújunk , filmet nézünk, vagy csak együtt vagyunk, sétálunk, vagy valami :)

23L (+32F)

2011. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok, barátom 31 és még mindig eljárunk koncertre, vagy a barátainkkal ide-oda sörözgetni, nyáron fesztiválozni (idén is megyünk :) ).

Még nem érzem úgy, hogy a közeljövőben elmenne a kedvem tőle.

L/23

2011. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta keményen bulizunk :D ami a mai napig tart, de mostmár egyre kevésbé, túl sok a fiatal a szórakozóhelyeken, lassan kiöregszünk xd


21/L

2011. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. két évig buliztam sokat, gimi utolsó és az egyetem első évében.

Most már csak egy évben néhányszor, nyáron mindig megyek valamilyen fesztiválra, ott kitombolom magam, meg szilveszterkor bulizom.

De nem is bírom: szombaton elmentem a barátnőmmel, fél kettőkor leléptem, ehhez képest tegnap az egész napom elment, mert iszonyú beteg voltam, ma meg kialvatlan... hát ez nagyon nem hiányzik.

Pedig még csak 22 vagyok :)

2011. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!