Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kilábalni egy...

Hogyan lehet kilábalni egy ilyen hosszú vitából? És mit tegyek hogy ne veszítsem el? Szerintetek még menthető a dolog? És ha igen, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

nagyon sokat piszkáltam mostanában a barátomat, és sokszor vádoltam, illetve bántottam alaptalanul.

Elkezdett besokalni, és elkezdett olyanon gondolkozni, hogy mivel ennyit szídtam nekem az-e a legjobb, hogy együtt maradunk, vagy inkább nekem nélküle lenne-e jobb.

Tudom, hogy szeret, énis szeretem őt, ha lehetne visszaforgatnám az időt:(

De mindig úgy gondolkozik hogy nekem mi a legjobb, nem pedig úgy hogy neki.

Soha egyszer ki nem jött volna olyan szó a torkán, hogy "magam miatt teszem" Sosem.

Mindig az én boldogságomat nézi.

H*lye voltam, és szeretném éreztetni vele, hogy szeretem és azt akarom, hogy velem maradjon.

Könyörgöm segítsetek.


2010. máj. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le beszélgetni.

Főzd meg neki a kedvenc levesét.

Hívd el egy romantikus moziba és búj hozzá, közben pedig súgd a fülébe, hogy Ő a te védelmeződ és te imádod Őt.

Közöld vele, hogy nekimennél a Dunának ha elveszítenéd.

Mond el neki, hogy mennyire hiányozna ha nem lenne jelen az életedben.

Ha mindezzel meg vagy akkor pedig egy kicsit hagyd magára a gondolataiva. :) (esetleg dugj el egy bocsánat kérő levelet a párnájába vagy alá.)

2010. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húúú köszi szépen:) ezeket megofadom:)

szóval szerinted menthető még a dolog?:$

2010. máj. 10. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd érzetetni vele,.hogy fontos neked hát mire vársz?

Lepd meg valamivel,kedveskedj és mond el neki is,hogy hülye voltál és bánod a dolgokat...Próbálj meg te is úgy gondolkodni,hogy neki mi lehet a jó :)


Remélem sikerül!

2010. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eléggé szeretitek egymást és (régebben) eléggé erős volt köztetek a kapcsolat akkor még biztosan menthető!

De szerintem se habozz! Még azelőtt kell kibéülnötök mielőtt elhagyna! Különben az lesz a véga, hogy elment te felhívod és az egészből ő azt szűri le, hogy semmi harag. Utjaitok békében váltak el. (és nem pedig azt, hogy újra szeretnéd kezdeni :()


Az első

2010. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

OKé hát, ma volt itt nálam, most utazik haza, mert ugyebár neki is kell majd tanulni még stb, meg holnap suli.

De a holnap délutánt ismét együtt töltjük mert akar találkozni, ez jó jel, nem? Meg szombaton lesz a szülinapi-családi összejövetele, 20 éves lesz, és azt akarja hogy ott legyek és egész nap velem akar lenni.

Szóval nem mondja hogy nem akar találkozni,sőt minden nap találkozunk, és ráadásul Ő utazik értem.

Ezek jó jelek?

Szoval holnap mivel lephetném meg?

2010. máj. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!