Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védhetném meg az öcsémet?

Sexylady kérdése:

Hogyan védhetném meg az öcsémet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kis faluban élünk, és van pár hü|yegyerek, akik csak úgy szórakozásból bántják a többit, és most pont az öcsémet szemelték ki. Megrugdalták a játszótéren a bicóját, meg elkergették onnan. Mivel nem telik minden héten új biciklire, ezért apu meghúzkodta egyik gyerek fülét. Másnap az iskolában már az öcsémet rugdalták meg. Apukám ma elment beszélni a szüleikkel, de ezt már előzőleg anyukám megpróbálta. Ha még egyszer hozzáérnek az öcsémhez, most már meg akarom verni őket, de komolyan... Még csak 17 éves vagyok, szóval nem vagyok büntethető. De mivel nem akarok lány létemre verekedni, más módszert kéne kitalálni... De mit? Kérlek segítsetek...
2010. máj. 10. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Büntethető vagy. Magyarországon 14 év felett lehet börtönbe kerülni.
2010. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja büntethető vagy de engem nem érdekelne ha valaki bántani merné az öcsémet!
2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, tök mindegy, úgysem perelnének be, annyira primitívek. És mégis hogy bánjak el vele?
2010. máj. 10. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:

menyi idösek ezeka vagány gyerekek?

ha ezt megirod könnyebebn segitünk

2010. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

menyi idösek ezeka vagány gyerekek?

ha ezt megirod könnyebben segitünk

2010. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

adjál nekik lángost- (pofont)

vagy fánkot(öklöst)

vagy rugd tökön öket

2010. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy 13, öcsém 11, én meg 17. Először nem is akartam semmit tenni, mert kisebbeket nem bántok, de basszus ők is ezt csinálják
2010. máj. 11. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

amugy van mikor a jó nagy pofon segít csak!

egy jó tanács!!!

ha ugy döntesz hogy pofán vágod akkor jó nagyot mert akkor látja hogy te nem félsz meg joval erösebb vagy akkor nem igazán fog kötekedni ez állatlában igy van

2010. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!