Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kaptatok nászajándékot a...

Ti kaptatok nászajándékot a szüleitektől, ha besegítettek anyagilag a lagziba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez eszembe se jutott. Tőlük azt kaptuk hogy besegítettek.
2017. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem segítettek be anyagilag, mindent mi fizettünk, viszont ők nászajándékba pénzt adtak. Lehetne besegítésnek is nevezni, de egy 300 fős lagzinál nem érződik.


De volt olyan eset is, pl ballagás, amikor ebédet rendeztek nekem (20 fő, étteremben), akkor azt anyagilag ők állották, ez volt az ajándékom.

2017. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apám a lagzit fizette, anyám a ruhámat. A anyósom pedig a férjem öltönyét fizette és arany mandzsettagombot adott neki, nekem meg egy családi ékszert ajándékozott. Több ajándékot nem kaptunk, szerintem ennyi is bőven elég. 31N
2017. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ők finanszírozták ezért pofátlanságnak éreztem volna ha még pénzt várok. Eredetileg nem akartuk hogy ők fizessék a lagzit de azt mondták így vagy úgy odaadják amit rászántak.
2017. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sem segitseget, sem nászajándékot nem kaptunk. illetve, anyosomtol egy cserepes orchideat, anyámtol szinten egy cserepes virágot.
2017. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!