Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a családomnak,...

Mit mondjak a családomnak, mit dolgozom?

Figyelt kérdés

van egy kötetlen elfoglaltságom , amivel nagyon jól keresek de ez nem tisztességes munka, senki nem tud róla főleg a családom nem ....

viszont szeretném kiélvezni, új autót venni, utazgatni, stb.


de mit mondjak a szüleimnek mivel foglalkozom miből telik ezekre?

20 éves vagyok, lány


2017. márc. 28. 16:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Anyu, apu, prosti vagyok.
2017. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
98%
Légy őszinte! Lehet, hogy az elején nem tetszene nekik túlságosan, de sokkal jobb, mint titkolózni, és átverni őket. Később úgyis kiderül.
2017. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Magadat árulod, vagy egyéb illegális dolgot?
2017. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Szépíts, ne azt mond hogy prosti vagy, hanem hogy esti mese helyett áttértél a testi mesékre.
2017. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Ma már nem szégyen k*rvának lenni édeslányom
2017. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ne rontsd tovább a helyzeted a hazugsággal is. Gondolom, ez ideiglenes, nem ezt tervezed hosszú távon. Ha haragudnak is, meg fognak bocsátani, és ez miatt nem kéne elveszíteni a családod.

Azért a szülők nagyon szeretik a gyereküket, szerintem van esély rá, hogy legjobb esetben pl nem akarnak hallani róla, úgy tesznek, mintha nem így lenne, és így nem veszíted el őket.

2017. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom prosti vagy (és a kedves tudatlan válaszolóknak: ez nem illegális tevékenység, csak a kerítés)... Szerintem semmiképpen ne mond el senkinek, ha arc nélkül vagy fent a rossz lányokon, akkor sosem fog kiderülni.

Az egyetlen illegális dolog amit ezzel elkövetsz (valószínüleg, bar nem tudom) az az adócsalás.


Szerintem mond azt, hogy van egy kazdag informatikus pasid, aki Németországban, vagy Angliában dolgozik.


Nekem meg küldj egy linket privibe.

2017. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Ez miért is ne lehetne igaz?
2017. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is küldj linked privibe köszi.
2017. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

9-es : mert kamuszaga van, bűzlik

Meg nem kérdezné itt egy curva, hogy mit mondjon.

2017. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!