Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggusztustalanabb...

Mi volt a leggusztustalanabb dolog, amit a csaladtagjaitok előtt csináltatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Wc-zés. (Bejött anyám)

Meg hányás a bátyám előtt mikor rosszul voltam. De ezek szerintem nem olyan durvák

17/l

2017. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Semmi. Nem szokásunk gusztustalankodni. Még a gyerekeknek sem.
2017. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Emlékszek lehettem olyan 12 éves rosszulvoltam anya oda állított az ablakhoz(jó szokásom hogy érzem mikor elájulok és tudok szólni) szóval szoltam anyának közbe már döltem el majd arra eszméltem hogy apa fog az ölébe én meg hányok közbe szoval lehánytam szegényt így rá is rájött de ö eljutott a wc.-ig😅 így utólag vicces a közös családi program de ott akkor nagyon nem volt az.
2017. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Amikor kicsi voltam, egyszer rosszul lettem az autóban és nem volt semmi hirtelen ahova hányhattam volna,hanem csak apukám kezeibe tudtam.

Meg volt pár eset,amikor szintén betegség miatt jobban kiszolgáltatott helyzetbe kerültem.

De ezen kívül más ilyen dolgot nem tudok.

2017. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Talan gyerekkoromban a hanyas.

De tegnap volt egy kerdes hogy ki szellent meg bofog a csalad elott, na ott szetszedtek azokat a noket akik nem finganak a ferjuk elott :) Ott volt olyan noi egyed, aki szerint normalis hogy a parja ala fingik olyat, hogy szelloztetni kell. Szoval olvass bele, ott aztan osszegyultek a gusztustalankak ;)

2017. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Hát.

Éppen a férjem szeme láttára történt:

Szóval kőkemény forró nyár volt, persze én benyeltem egy jó kis gyomorfertőzést. Ablakok tárva-nyitva, de hogy mégse fetrengjek két wc-re rohanás közt pucéran, így kényelmes rövidnagránt gyanánt felvettem a férjem boxerét.

Na már most éppen felkeltem, hogy elinduljak az eü sétára. Majd azt hittem jön egy kis puki, azt kiengedem. Hát bokáig fostam magam a férjem gatyájában. Azt a fejet le kellett volna fotózni. Szerintem a gatyáért jobban kiborult, mint hogy rosszul lettem.

Szóval ez volt :D

Ez a boldog házasság titka, jóban rosszban.

2017. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Mmm... semmi különös XD. Még óvodás lehettem, amikor elmentünk a IKEA-ba, és rosszul lettem, elkeztem hányni... miközben a számon jött ki a hányás (bocsi a ronda fogalmazásért), szaladtunk a WC-be, de addigra elfogyott... és szó szerint keresztbehánytam az IKEA "előterét"... azóta is sajnálom szegény takarítónőt XD
2017. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Gyurmázás közben rámnyitottak... nekem kellemetlen, másnak meg biztos.gusutustalan volt. :D
2017. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Csak anyám meg keresztanyám volt akkor velem, de elég kínos még most is:

Elmentünk 3an a Balatonra. Akkor nagyon sokat ettem, meg rengeteg jégkását ittam. Este elmentünk egy étterembe(az asztalok a szabadban voltak), én pedig rosszul éreztem magam. Elindultunk a wc felé...szépen végighánytam az utat. És az étteremben lévők is látták.

2017. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Gusztustalan, kínos, de egyben szeretetreméltó!😀

Egyszer nagyon begörcsöltem a menstruációm első napján, és kb. félájultan gubbasztottam a wc-n, de közben összevéreztem a bugyimat...nagyon. Gyorsan levettem, erre a férjem rögtön felkapta és elindult vele a csaphoz...kimosni, mert azt hitte, hogyha hamar nem tisztítja meg, akkor örökre foltos marad. Én felállni nem tudtam, csak azt láttam, ahogy a kezeivel sikálja a bugyimat...olyan kínos volt, és így visszanézve igen gusztustalan...de jól esett, hogy ennyire törődik velem.

2017. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!