Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉrfiak! Mi volt a leggusztust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉrfiak! Mi volt a leggusztustalanabb, legkiábrándítóbb dolog emberileg is és fizikailag is, amit a barátnőtökön/feleségeteken tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Alvadt vérnek szaga. Nem szükséges részletezni, de ahogy járok az utcán azt hiszem ez egy ilyen általános dolog a csajok közt... De én nem bírom azt a szagot, sokan meg elvileg igen...


Már először se volt jó mikor megéreztem az általános suliban, de legalább mindig tudtam kinek van meg...

2015. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mar jelenleg volt felesegemen, a szeretojet!
2015. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
100%

más nőn

az ápolatlanság,primitívség

2015. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

A férjem nevében válaszolok, ha nem baj.

A leggusztustalanabb helyzet az volt, mikor 39hetes terhesen, isiásszal tempóztam ki a vécére.

Rosszul ültem rá, és deszkástul mellécsúsztam és be is szorultam.

Iszonyatosan fájt, és bizony ki is jött minden, amit amúgy a vécébe terveztem lerakni, ott töltöttem három órát, zokogva (ami miatt taknyom-nyálam egybe...) és a vécépapírt se értem el.

És ebben a testhelyzetben talált rám a férjem.

A lábamnál fogva kihúzott (át az összes végterméken) és segített lefürödni, és össze is takarította.

Én meg csak szép csendben sírdogáltam a megalázottságtól. Mert azelőtt három évesen történt velem hasonló.

2015. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2%

Lyukas volt a nadrágja,fújjjj ki is ábrándultam azonnal teljesen,az volt a hab a tortán.

Meg,hogy nem figyelt magára,kamuzott,hogy ő pedig diétázik és edz rendesen,közben meg zsömlét majszolt vajjal,meg chipset,ropit.Meg bevágta most nincsen ideje max kétszer edzeni,de amikor edzett is kb. tingilingi semmit se csinált.

Ezek így elegek voltak,hogy azonnal szakítsak vele,fel se izgultam rá már,nem akartam a szexet se.

Nagyon gáz volt,megundorodtam tőle teljesen.AMit ígért semmi se úgy volt,néha szoktam látni azóta se fogyott le sőt teltebb lett,jobb is így,megőrültem volna.

2015. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

Jah meg amikor elkedzte szapulni a barátaimat meg az egyik havert aki nálam lakik,hogy milyen már az aki egy másik srácnál lakik,meg,hogy mit ért el az életben,meg,hogy egy senki bla bla.

Pedig enneka srácnak nagyon sokat köszönhetek,ő tanított meg nekem sok mindent a lányokról,alapelveket elmondta.

Meg dolgozott a szobámban megengedtem neki,mert ott volt a gép és csinálunk egy kis bizniszt na mindegy,erre is húzza a száját,hogy milyen férfi vagyok én meg,hogy nem leszek jó vezető,meg ez nem férfias.

Most bizonyítottam be,hogy gyenge vagyok.

Igazi kis kígyó féreg volt a csaj,kimutatta foga fehérjét.

Mondom te így nem beszélsz se a barátaimról se rólam.

És nem mentem bele,hogy összetehetné a kezét,hogy ilyen palit kapott mint én(nem beképzeltség,csak tény),aki izmos add magára,karrierista.

Azóta sincsen palija meg is értem miért.

2015. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!