Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggusztustalanabb...

Mi volt a leggusztustalanabb dolog, amit a csaladtagjaitok előtt csináltatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 20:53
1 2
 11/19 anonim válasza:
93%

Éppen poliroztam a bohócot, mikor bejöttek.

pont akkor csattant az ajtó mellett a falon, mikor benyitottak.

utána pár hétig csendben kajáltunk.

Nem voltak sztorizgatások, kivel mi történt.

2017. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
kiöntöttem a sörömet,azóta sem tudom megbocsátani magamnak........
2017. márc. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
A vaginámon keresztül kinyomtam egy embert a férjem jelenlétében.
2017. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz választani. Top3 "gyöngyszem"

3) nagycsaládi vacsora közben taknyosat tüsszentettem az ebédlőasztal közepére

2) vasárnapi misén hangosan fingottam

Természetesen egyiket sem szándékosan csináltam.

A legdurvább pedig :

1) csipkedtem az egyszeműt a fürdőszobában, de apu valamiért bejött. Nos hát ... pont a kritikus pillanatban állt velem szemben és lelöttem a cuccal. Azt az arcot sosem felejtem el. Nem tudott mit mondani.

2017. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 DuplaKV ***** válasza:
88%
Talán öt éves lehettem, pont a nagynénémnél voltam nyáron, és benyeltem egy hányós-hasmenéses bacit. Ültem a WC-n és ürítkeztem, ezalatt a nagynéném tartotta nekem a lavórt, mert közben hánytam is.
2017. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
75%
2010-ben szavaztam a fideszre.
2017. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%

7 évesen: Beteg voltam, de nem volt rendelés, mentünk a másik orvoshoz. Ültünk a kocsiban és éreztem, hányni fogok, apu adott zacskót, meg keresett helyet, ahol megállhatunk.. de addigra belehánytam a zacskóba.. de a zacskó lyukas volt :D


12 évesen: Nagybátyámékhoz mentem nyaralni, 4 órás busz út. Hátul, negyven fokban. Rosszul lettem egyik pillanatról a másikra és lehánytam magam. Előtte reggel tejes banánturmixot ittam :D

2017. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemárhogy mindenki csak a hányással tud jönni xD


Amúgy kissrác koromban azzal hülyéskedtem, hogy köpködök kifelé az ablakon, vagy kiöntök egy pohár vizet, de persze nem az emberekre.

Egyszer pedig leköptem megintcsak az ablakon és a nagynéném valamiért kilógatta a kezét, vagy a franc tudja, de a lényeg, hogy kint volt a keze, na én egy jó nagy adaggal megkínáltam, mire szegényke (mert alattunk lakott vagy 3-4 emelettel) kézen akkorát csattan a csula, hogy ő meg felnézett, valamennyire elkapott, mert látta, hogy valaki gyorsan visszahajol az ablakból, de ő is eldurrant, ugyanis ő meg kapásból elhányta magát xD

Tehát kidobta a taccsot a franc tudja már hanyadik emeletről, a sárga macska meg szétterült az bejárati ajtó előtt... egy ideig kerülgették a tócsát.


Majd később elmesélte nekünk, én meg bevallottam, hogy én voltam és hogy láttam mindent és nagyon szórakoztató volt xDD

2022. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14 éves lehettem nagyjából amikor apával és 1

munkatársával elmentem egy konferenciára.

Mondták, hogy ameddig ők a konferencia teremben lesznek én nézzek valami filmet a hotelszobában vagy legalábbis foglaljam el magam utána meg lemegyünk a Balatonhoz.

Így is történt minden. Ott ettünk lángost majd be akartunk menni a vízbe.

Nagyon meleg volt, sok volt a kaja meg igazából nem tudom mitől de én egyszer csak összeestem.

Arra tértem magamhoz hogy ők csinálják a "protokolt".

Adtak vizet és miután megittam már éreztem, hogy jön a róka. Fordultam el, hogy ne apa haverjára menjen, de így meg apukám volt velem szemben és szépen mellkason hánytam.

Azóta piszkálja a munkatársa, hogy a közel 40 éves orvosi pályafutása során én voltam az első aki lehányta

2023. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!