Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesek lesztek, ha valakivel...

Idegesek lesztek, ha valakivel megbeszélitek, aki fontos nektek, hogy felhívjátok adott időpontban, mert ő nem tud titeket, és nem veszi fel 10. alkalommal sem azt a ***** telefont? .

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen. De szerintem ez normális.

Biztos oka van, hogy nem veszi fel a telefont. Nyugi! :)

2010. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy akkor sem fogja előbb felvenni :)
2010. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem fog történni semmi attól hogy ideges vagyok. Csak egyszerűen elegem van, mert ez már nem először fordul elő. Általában semmi dolga nincs, csak nem figyel, ha meg tudja hogy lesz, akkor sem szól róla,és kissé olyan érzésem van, mintha magasról le lennék szarva. Pedig ez fordítva nem így működik.
2010. máj. 12. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :)

Mármint olyan mint az általad leír illető.

De tudnod kell, hogy Ő ezt nem bántásnak szánja! Pláne nem szánt-szándékkel csinál ilyet!

Én pl.: a suliba minig kikapcsolom a telómat de amikor kijövök már nem kapcsolom vissza. Minden megbeszélt időpontott elfelejtek.

Viszont megvan az a jó oldalam (és a te ismerősödnek is megvan), hogy bármikor bármire kapható vagyok. Nem okoz gondot ha valaki megkérdezi, hogy jövök-e bulizni? Csak össze kapom magamat és már szaladok is. Használd ki ezt az oldalát! Amikor pl.: együtt vagytok akkor igyekez neki mindent elmondani + mindent megbeszélni vele és ekkor hozakodj elő a bátrabb/durvább/meredekebb ötleteiddel is.

Mindnyájan mások vagyunk!

2010. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam úgy érezni, hogy le vagyok tojva.
2010. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú lány? Férfi Nő vagy?
2010. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20/L és köszi a válaszokat :D
2010. máj. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!