Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, anyukátokkal megbeszél...

Lányok, anyukátokkal megbeszélitek nagyvonalakban a szexuális életeteket? Mármint, hogy mikor szexeltek először, hogy milyen fogamzásgátlást használtok stb.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nálunk ez mindig is tabutéma volt, pedig 3 lánya van az anyukámnak.


19/L

2008. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Én sohasem beszélhettem vele ilyesmiröl,sajnos.

Még a menstruàcios dolgokat is a baràtnöim àltal is,mertem meg(onnét tudtam mi az....)

21 éves vagyok,kismama,de anyukàm még a mai napig nem tudja mikor,hol,kivel vesztettem el a szüzességem,nem tud az elsö csokomrol ,semmiröl sajnos nem akart hallani.

Ez a legrosszabb ,amit egy làny ätélhet az anyjàval kapcsolatban.

Én a leendö lànyomat a nyitottsàgra fogom nevelni,és nem fogok elzàrkozni ezektöl a témàktol!

2008. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Anyukámmal nem lehet ilyenekről beszélni, őt másképp nevelték, őt a saját anyja még a menstruációról se világosította fel, így őt ez a téma alapból feszélyezi. Ez nem anyu hibája.
2008. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudtam anno megbeszélni az anyukámmal. Ő még más korszak elveit vallotta. Mára már sokat "fejlődött" :)

(Na jó én már férjnél vagyok) de szerintem, modernebbül lát most dolgokat, mint 10 évvel ezelőtt.

2008. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

anyukámmmal igen,nagyvonalakban megbeszéljük.

mondjuk az elég szemét dolog volt tőle,amikor átmentünk barátommal hozzá,és akkor kérdezte meg hogy lefeküdtünk-e már egymással...

2008. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Bár anyukám nagyon nyitott ilyen témában, én mégsem osztom meg vele a szexuális életemet. Hogy miért? Mert úgy gondolom, hogy ez kizárólag rám és a férjemre tartozik. A fogamzásgátlás kérdéskörében már nincs miért tanácsot kérnem tőle, arra pedig, hogy mikor szexeltem először, rájött magától is, mikor megtalálta azt a terhességi tesztet, amit akkor csináltam, mikor a védekezés ellenére sem akart megjönni. Ebből lejött neki, hogy már nem vagyok szűz, számon is kért ("hogy képzeled azt, hogy 18 évesen már szexelsz..."), erre én kijelentettem, hogy az én életem az enyém, ha tanácsra van szükségem, majd szólok.

Azóta minden a legnagyobb rendben van. Ha majd terhes leszek, persze kérem majd a véleményét fontos dolgokról, hiszen ő tapasztalt ezen a téren.

2008. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem jó a kapcsolatom Édesanyámmal. Amikor 18 évesen komoly barátom volt, elmentünk együtt nőgyógyászhoz, még a gyógyszertárba is elkísért, amikor kiváltottam a tablettát. Amikor megtalálta az egyik terhességi tesztemet a kukában (sajnos védekezés ellenére elég rendszertelen a ciklusom) csak annyit kérdezett, hogy miért nem hozzá fordultam ha baj van. (nem volt baj:)) A legjobb sztorija mégis az volt, amikor főiskolás koromban kiszakadt egy gumi, a srác meg ideges típus volt: bár nem ment el, beparázott. Megnyugtatásul megígértem, hogy szerzek esemény utánit. Ezután nemcsakhogy elvesztettem a diákom a kórházban, órákat vártam mert csak ügyelet volt, végül nem találtam nyitott gyógyszertárt. Mikor hazaértem, kérdezi anyám, hol voltam, hát elmondtam neki. Erre benyúl a táskájába, hogy miért nem szóltam, és odaad egy esemény utánit. Kicsit pillogtam, h miért an neki, mikor spirálos, és 25 éve feleség, de állítása szerint a kolléganői tanácsára váltotta ki, "jó ha kéznél van, nem?"
2008. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Én nagy vonalakban. A fogamzásgátlási módomról is tudott, meg apám is. Azt nem hiszem, hogy elmondtam neki, amikor elvesztettem a szüzességem, de szerintem tudta. Konkrétan a szexuális élettel kapcsolatban, talán én vagyok kicsit gátlásosabb, mint anyu, pedig együtt van apámmal mióta.
2008. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyám tinikoromban belelépett egy zacskóba amibe a használt óvszereket rkatam előző nap..igy hát egyértelmüvé vált számára miylen fogamzásgátlást hazsnálok!:-)
2008. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Én semmi ilyesmit nem tudok megbeszélni vele. Nem is akarok, igaz néha felhozza a "fiú témát", mert már 16 éves vagyok. De én még csak akkor sem mondanám el neki, ha lenne valami. Tudom, hogy futna apámhoz, meg a tesomhoz és kibeszélnének. Hiszen még a naplómat is elvették és nem akarták visszaadni(még most sem). Most is veszekednek. (JA és egyátalán nem élnek szexuális életet)
2008. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!