Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Lehet, hogy szerelmes vagyok a férjembe?

Figyelt kérdés

15 éve élünk eggyütt és 11 éve vagyunk házasok. Mindig úgy néztem rá,mint egy jóbarátra.Ő is barátként kezel. Utálja ,ha valaki féltékeny-(régi barátnők stb.)Van közöttünk is sex,mint más házasságba.Félek megmondani neki,hogy én többet érzek szeretetnél.Már régebben pecegettem a dolgot és ő mondta,,,,jaj ne!..

Hogy mondjam neki? Félek,hogy elhagy ez miatt.Mert szerinte a szerelem megrontja a kapcsolatot. Vagy talán nem is vagyok szerelmes? Én 51 N. éves vagyok ő 60 F.


2017. ápr. 3. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus.
2017. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég furcsa hogy barátok vagytok és úgy házasodtatok meg minden. Az a normális ha szerelmesek vagytok ami később szeretetté alakul át ami már jóval erősebb mint a szerelem.

Lehet hogy az érzéseid miatt picit össze vagy zavarodva, igazából nem hallottam még ilyenről amit te írtál, de szerintem egyenlőre tartsd meg magadnak a dolgot, járj a kedvébe, de ha ő valamit túlzásnak érez akkor jegeld a dolgot.

2017. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez ha nem kamu én vagyok Mária Terézia.
2017. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mária Terézia! Nem kamu!Ha a facebookon ismernél,mer ott minden ismerő és barát tudja ezt.

Én sem értem az egészet:(

2017. ápr. 3. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval félsz hogy a férjed elhagy ha kiderül hogy szerelmes vagy belé. Tök világos.


Kérdem én, milyen világ az ahol már a házastársamba se lehetek szerelmes?

2017. ápr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na elszívtam a szorira egy cigit+kávé.


Figyu. Egyszerüen csak szeresd. Ha nem kedveli ezeket a dolgokat akkor ne kösd az orrára! Jól megvagytok? Igen. Vagy neked annyira fontoss hogy mondogasd neki? Esetleg tőle szeretnéd hallani ugyanezt? Miért kell mindent állandóan túlkomplikálni? Nem valószínű hogy elvett volna ha nem jelentenél neki többet mint egy mezei barát. Ne "pedzegesd"! Jó hülyén hangzik de "titkon" szeresd a férjed!

2017. ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Csald meg valakivel, a családi béke érdekében!

Hátha megnyugszik!

2017. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd neki, hogy szerelmes vagy belé, hanem hogy őrülten vágysz a testére. Ez le fogja nyűgözni és még igaz is, ha szerelmes vagy. Bújjatok ágyba amennyiszer csak akarod, szerelmesen ez elég sok lesz, egy idő után csak leesik neki, hogy jobban vonzódsz hozzá, de kimondanod nem kell, ha ilyen fajta.
2017. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

uramisten szentjozsef!!! nem hiszem el hogy ilyesmi letezik.

a ferjed vagy nem normalis vagy egy hideg erzeketlen barom. miert mentel hozza? ne mondj neki semmit.

2017. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Végül is nem bűnöztem és az is igaz, hogy nem kell mindent az orráarara kötni.Megy zöld kéz :)
2017. ápr. 5. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!