Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes asszonyba vagyok...

Férjes asszonyba vagyok szerelmes. Van esélyem még?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben megismertem egy nőt, szexkapcsolatnak indult de egymásba szerettünk. Van férje aki betegesen szereti, fenyegeti, terrorizálja őt és egy 21 éves lánya. Nem boldog, velem pedig az és szeret. Soha nem gondolta,hogy van ilyen boldogság is. Én vagyok neki az élete értelme.Nem akart elválni, nagy nehezen beadta. Most hétfőn kiderült, belépet a férje facebookjába és elolvasta az üziket. Utána meg nagyon megverte őt. Azt hajtogatja vele kell maradnia. Nincs ereje tovább folytatni a viszonyunkat. Feladja. Visszalépett a válástól is.

Tudom,hogy szeret és az nem múlik csak úgy el.Nem tudom mivel zsarolhatja még mindig.Ház felrobbantással fenyegeti,öngyilkos lesz.Beteg a férje klinikai eset,de mégis vele akar maradni.Nem tudnék úgy tovább élni,hogy tudom neki igy kell leélni az életét,hogy nem boldog és nem szereti már.Most péntek este is találkoztunk,ahogy csókolt és rám nézett abban benne volt minden.Nagyon szeret engem.Én mindennél jobban szeretem.Szombat hajnalban azt irta, "Mért nem vagyok vele,szüksége van rám" nagyon hiányzom neki.Tegnap délután óta nem tudok semmit róla.Fel nem hivhatom,sms-tnem küldhetek nekiNem tudom mit tegyek.



2016. ápr. 3. 11:12
1 2 3
 1/29 acelsziv ***** válasza:
90%
Ott nemcsak a férj kattant, de a nő is, ha vele marad.
2016. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
mivel csak szerető vagy sokat nem tudsz tenni, de az biztos hogy egyik se normális.
2016. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom,de egyszerűen nem tudom felfogni miért? Állandó veszekedések,idegeskedések,féltékenysége.Amikor velem boldog és nagyon szeret engem.Ez volt az utolsó üzenete tegnap 15 órakor."Kettonk kozt vege, nincs jovonk. Par perc, rovid pillanat sincs." Azóta semmit nem tudok róla.Nem akarom elvesziteni őt.Tudom,hogy a férje mellett nem tud mindig irni.De lassan egy napja nem ad életjelet.
2016. ápr. 3. 11:28
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

3 roncs. A feleség, akit mindenfelé lehet rángatni és maga se tudja, mit akar, de leginkább mindent egyszerre, a férj aki úgy akarja megtartani a feleségét, hogy bántalmazza és zsarolja, és a szerető aki beletúr más házasságába és manipulálni próbálja a nőt a saját igényei szerint.

Szerintem ilyen helyzetben jóérzésű ember nem akar segíteni egyik félnek sem, mind megérik a pénzüket. Akár össze is költözhetnének, úgy alacsonyabb a rezsi.

2016. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

[link]


[link]


Az a baj, hogy te kívülállóként nem sokat tehetsz. Elvileg feljelentheted a férjet, vagy tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen bántalmazás, fenyegetés miatt, anonim módon - kérdés, indítanak-e nyomozást, ill. ha igen, az érintett nő mit vall. Ha ennyire meg van félemlítve, valószínűleg semmit. A NaNe esetleg tud tanácsot adni, milyen lehetőségek vannak még.

Nagyon fontos: ha úgy döntesz, hogy beavatkozol, ezt ne azért tedd, hogy megkapd őt, hanem azért, hogy segíts neki kilépni a bántalmazó kapcsolatból. Nem ugyanaz a két szemlélet!

2016. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
a #4-nek igaza van.
2016. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem könnyű neki se tudom.Egyik pillanatban ezt irja pár óra múlva meg megint mást.Tudom,hogy szeret érzem és látom is rajta.De valamivel biztos zsarolja,hogy ne hagyja el csak nekem nem mondja el.Amikor megverte pár napra rá mondta el.
2016. ápr. 3. 11:46
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos hogy valódiak az érzelmei irántad. Lehet, hogy csak a kiutat látja benned, egyfajta "menekülési lehetőség" vagy a számára.
2016. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 vfrtom ***** válasza:
Aha, persze.
2016. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Valódiak az érzései.Soha senkit nem szeretet úgy mint engem.Boldog velem.Csak fél a férjétől.Azt mondja vele kell maradnia,de olyan nincs hogy kell.
2016. ápr. 3. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!