Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A gyermekem a mindenem,nem hibaztatom mindenert en vagy mi vagyunk a felelossek...de mara mar tanacstalan vagyok eleg hamar szulett a picink a parommal szerintem kisse meggo dolatlan helyzet volt, nagyszuleimhez koltoztunk (allandoan idegesitenek bantanak "energiavampirok"stb. Mindig mindenert mast okolnak...)na szoval a szuleim elhagytak oda nem tudunk koltozni parom szulei kedvesek oda a baratom nem akar mert nincs joba az apjaval hat kenytelenek vagyunk itt maradni a nagyszuloknel,igaz igy kevesebbet is fiztunk mint albiba a kicsinek is megtudunk venni mindent stb. Parom ugy vettem eszre nem tud vagy nem akar lepni hogy elkoltozzunk (soknak latja az albit.stb.kofogasokat latok benne meg sok a hitele kb 4.honapos terhesen tudtam meg...addig titokban tartotta) mi tevo legyek ? 8honapos a picink senki nem tud ra vigyazni csak bolcsi de 2het a beszoktatas +munkahelyi papirokkal vallaljak el es a kozelbe nincs hogy eltudjak menni dolgozni...!valami tanacsot tudnatok irni?:(osszeroppanok ha nem tudunk lepni valamit :(
2017. ápr. 4. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, hogy ha nincs munkalehetőség, akkor miért kellene bölcsibe adni illetve bárkinek vigyáznia rá?
2017. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk mi lenne, ha nem a párodtól várnád a megoldást, hogy egy keresetből menjetek albiba, hanem keresnéd a munkát, és amint van, bölcsi, és elmennél te is melózni?!


MEllesleg pont ezért nem kell a semmire szülni, mert te elvagy otthon a gyerekkel, a kedvesed meg dolgozza ki a belét is, ráadásul te is a költözéssel cseszegeted!


A helyes lépések: net > munkalehetőség > állásinterjú (addig biztosan van, aki vigyázzon a gyereketekre, max. bébiszityú, szomszéd) > munka > bölcsi

2017. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz, szegény picit sajnálom, mert már most nagy az esélye, hogy xar gyermekkora lesz.

Tanácsom: máskor tartsd zárva a lábad.

2017. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
Szívás
2017. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

és ha a párod szülei vigyáznának a gyerekre amíg találsz melót?

vagy ráérő büfészakos egyetemista barátnő aki kis pénzért vigyázna a kicsire?

2017. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Részletesebben ird le,hogy mi az,amiben bánta
2017. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Részletesebben ird le,hogy mi az amiben bántanak a nagyszülõk.
2017. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kell rogton tamadni igy alakult/sikerult kulonben is ha elvetettem volna a mai vilagba a sok stressz miatt lehet 10ev mulva nem lehetett volna na es akkor...? Lehet hogy nehezen de fel lesz nevelve csak a kerdes a stressz mentes eletet hogy tudnank megoldani?: ( hogy elmennenk innen ahol vagyunk ,parom szulei dolgoznak ok se tudnak vigyazni ra bolcsi vagy babysitter...kb. A lehetoseg de idegenre nem nagyon biznam, de eleg nagy gond van
2017. ápr. 4. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 mondta meg a tutit. Más lehetőség nincs. Nincs olyan munkalehetőség, hogy délutánonként, esténként takarítanál valahol? Akkor már gondolom, a párod is otthon van, tud vigyázni a kicsire. Mennyi a hitele? Először lehet azt kéne rendezni, utána könnyebb lenne albérletbe menni.
2017. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Párod állitólagos sok hitelével nehéz lesz a stresszmentes élet... pláne úgy hogy a kifogást keresed.

Ne aggódj, ha tényleg olyan nagy lenne a probléma, bizony rábizod idegenre a gyereket, csak hogy eltudj menni te is dolgozni.

Eddig úgy néz ki, hogy nem hogy megadsz mindent a gyerekednek, hanem eddig mindent elveszel tőle.

2017. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!