Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám meg akar halni mit...

Anyukám meg akar halni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy hozott valami jó erős nyugtatóból egy csomót és mindet be akarja szedni, és hogy lehet többet nem ébred fel és ne haragudjunk rá. Szerintem xanaxot hozott,mert hallottam mikor beszéltek a nyugtatókról a barátnője mondta hogy ő xanaxot használ és azt ajánlja,mert az jól hat.(persze a barátnője akkor még nem tudta,hogy anyukám meg akar halni).


És ezt komolyan is gondolta mivel már egyszer próbálkozott ezzel csak az valami gyengébb nyugtató volt(kb.egy dobozzal szedett be abból), akkor este még veszekedtek apukámmal és a nyugtatótól teljesen úgy nézett ki mint ha részeg lenne. A szája is lezsibbadt alig tudott beszélni,azt se tudta hol van, esett bukott.

Meg egyszer fel akarta vágni az ereit órákig sírtunk neki a tesómmal,hogy ne tegye(anyukám is sírt).


(Családi problémák miatt teljesen ki van és ezért is akart már többször is meghalni)


2017. ápr. 15. 17:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Feljelentettük már egy csomoszor..

Nem csinálnak semmit,mert apukám jóba van a rendőrökkel.😒

2017. ápr. 16. 08:36
 22/24 anonim ***** válasza:
Kié a ház? Nem volt a váláskor vagyonmegosztás? Anyukádnak nincs jövedelme? Miért nem mentek el legalább albérletbe?
2017. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Két nagy büdös pofon, aztán leönteni egy vödör jéghideg vízzel, aztán 48 órára étlen-szomjan bezárni a sötét pincébe. Ha lenyugodott, akkor elbeszélgetni vele az életről, a felelősségről, a dolgokról.
2017. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A házat együtt építették mire megszületett az öcsém (azelőtt egy nagyon kicsi kunyhóba laktak, ami itt van az udvaron de tele van lommal)

Vagyon elosztáshoz még egy csomót kéne fizetni mert kell tabulálni meg mit tudom én

De anyukámnak van,csak az nem elég semmire..(régebb óta gyűjti amúgy mert ügyvédnek meg mindennek mindig csomót kell fizessen)


Apukám mostanában mindig csusságol vel,hogy menjünk innen elfele aházból(kell neki persze)

Anyukám csinált egy csokis tortát nekünk, meg sem tudtam kóstolni mert apukám össze mázgálta az egész krémet meg mindent rajta a kezével és anyu kidobta

Csinált egy másikat,egy kókuszosat,azt pedig jól megsózta apukám a tetejét tiszta só...de csak azért csinálja hogy még megkóstolni se tudjuk..

A kókuszosat megkóstoltam anyukám leszedte a tetejéről a kókuszt ami tiszta só volt de így is éreztem kicsit a sót

És amúgy meg anyu kiabált vele hogy miért csusságol velünk stb apukám meg azt mondta,hogy ő nem tehet róla hogy ő (anyu)olyan idióta,hogy cukor helyett sót tett rá

De biztos nem anyu volt mert megkóstolta a krémeket meg mindent mielőtt a tésztéra tette és akkor nem volt sós

2017. ápr. 16. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!