Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik ÉVEK ÓTA öngyilkosok akarnak lenni, meg akarnak halni, de nem merik megtenni mert még ahhoz is gyávák, hogy akár vagdosni vagy begyógyszerezni merjék magukat?

Figyelt kérdés
És emiatt egyre mélyebbre és egyre lejjebb kerülnek, egyre rosszabb lesz az életük, nincsenek barátaik, nincsen párkapcsolatuk, még a pszichológusaik és pszichiátereik is elfordulnak tőlük és mély depresszióba zuhannak?

2016. dec. 13. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, en. Vagdosas, gyogyszer semmikepp se jo mert azt tulelnem. Nem akarom tulelni az ongyilkossagot.
2016. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%

En 4-et túl éltem! Most azt kell mondjam, hogy szerencsére!! Azóta van egy tuti tippem ami biztosan be jonne. De szerencsére olyan az életem hogy sokminden miatt nem tehetem meg. Pl van egy 9 hónapos kisfiam akinek segítenem kell felkészülni az ÉLETre.

egyepkent a probléma ami miatt el akartam mindig dobni az életet, azóta is fent áll. De meg próbálom le kaksizni es kész. Meditációs gyakorlatok is sokat segitenek mikor a problémák kezdenek maguk ala gyúrni.

2016. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig álmodozok, hogy bárcsak az USA-ba születtem volna...ott könnyű öngyilkosnak lenni. Veszel egy pisztolyt és bum. Ebben a szar országban még azt se lehet..
2016. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, és nem-nem a szokásos tinibaj, én már tényleg évekóta csak ezen agyalok, olyan 13-14 éves koromóta és most 17,5 vagyok..

Az okokat nem fejtem ki, de bőven van és igen egy porszemnek is nagyobb a szociálisélete, mint nekem.

17f

2016. dec. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok. És ha évekkel ezelőtt megtettem volna, hát nem sokat veszítettem volna, csak pár szar élményt és magányos órát. 36 / f
2016. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden reggel, amikor átmegyek a síneken, gondolkozom, hogy megálljak e ott pár percre. Elb_a_szna a saját vonatom. Groteszk lenne.

Reggeli másodperces mélyrepülések.

2017. jan. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Félek megtenni. Egyszerűen nincs bátorságom, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék az öngyilkosságra...csak meg szeretnék halni. Nincs miért éljek... aki igazán úgy érezném, hogy szeretne...és még sorolhatnám az okokat :(....
2017. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
En is meg akarok halni. Evek ota egy betegseggel kuzok aminmiatt egyaltalan nem tudok haladni az elettemel nem mintha azelott tul jo lett volna.. barataim eltuntek.. csaladom is.. nagyon kilatastalan minden.. jarok pszihologushoz, de az a heti 50 perc nagyon keves arra , hogy barbi is tortenjen..
2017. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Évek óta minden nap az öngyilkosság gondolatával kelek fel és fekszem le. Nem tudom magam felhúzni ebből a mély, depresszív állapotból. Az okokat én sem részletezném. Elég csak annyi, hogy én tisztában vagyok velük. Nincs felnőtt segítségem! Egyedül maradok a problémáimmal mindig és minden szituációban! Semmi sem segít! Sem a pszichológus, pszichiáter, különbféle terápiák, alkohol, vagdosás, dohányzás, sport, művészetek! Tudom, az segítene, ha a jelenlegi helyzetemből azonnali hatállyal kilépnék, de nem tudok. Nincs még fix keresetem, így elköltözni "otthonról" képtelenség. Az iskolát pedig be kellene fejeznem, csak épp azt nem értem, minek? Ki vagyok közösítve. Nagyon ocsmányul beszélek velem az osztálytársaim. Utálok bemenni abba az átkozott intézménybe. Olyan akár egy börtön. Azért, hogy egy kis keresetem legyen reggelente, hajnalban dolgozok, anyám pedig elvárja, hogy esténként segítsek neki a másodállásában. Így halálosan kimerült vagyok minden nap. Bár a jegyeim még egészen jók, viszont sokszor fekszem a padon és próbálok lazítani. Mostmár igazán szívesen meghalnék, de gyáva vagyok egyedül megtenni. Kilátástalan a helyzetem, más kiutat nem találok. Amint jobbra fordulnak a dolgok, még több és komolyabb problémával találom szembe magam. Ez már nem állapot! Ki akarok lépni! Elég volt!

17/L

2017. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Leírom a saját tapasztalatomat hátha tudok valakinek segíteni. Én megtettem nem féltem tőle. Csak nem akartam cserben hagyni azt az 1-2 embert akinek számítok valamennyit. És amikor már ők is szembe fordultak velem azt mondtam elég volt. Rengeteg nyugtatót bevettem. Egy teljes napig ki voltam dőlve, de felébredtem. Az utána lévő pár nap teljesen ki esett nem emlékszem semmire. Mielőtt megtettem teljesen mélyponton voltam. Egyfolytában vagdostam magam, cigiztem, hánytattam, büntettem magam. 16 éves vagyok, és most lehet mondani hogy: Mi baja lehet egy 16 éves gyereknek?? De vannak helyzetek amikor úgy érzed nincs kiút. Amikor egy nap után felkeltem anyámnak nem az volt az első kérdése hogy mi a baj vagy hogy, miért tetted ezt. Azon volt kiakadva hogy a gyámügy őt baszogatta volna ha meghaltam volna. De mégis, most már úgyérzem mindent meg tudok oldani. Hogy miért? Eddig se hittem semmilyen vallásban valószínű nem is fogok, de az hogy itt vagyok az azt jelenti hogy az életnek még dolga van velem. Még nem jött el az én időm. A problémáimról nem írnék nyilvánosan, de amire azt hittem hogy nem tudnék együtt élni vele, most már úgy gondolom képes vagyok rá. A negatív embereket ki kell zárni. Azért vagy még itt mert élned KELL. Még van feladatod. Ha nem így lenne, ha nem érnél semmit, akkor miért lennél még itt? Remélem eltudtam gondolkodtatni pár embert. És ha gondoljátok nyugodtan írjatok privátot. Ha tudok megpróbálok segíteni.
2017. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!