Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 16 éves...

Normális az ha egy 16 éves lány meg akar halni?

Figyelt kérdés
olyan sokat veszekedek a szüleimmel mert ők mindig az öcsémnek adnak igazat (most jött haza intézetből) de mindig így van ez engem már nem is szeretnek
2009. okt. 20. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kortól függ

én is gondoltam már rá 21/f


de NE add fel lesz jobb is

2009. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem. Gyakori, de nem normális. Nemsokára kirepülsz a fészekből! Annyi minden vár rád. Ez az öcsi dolog két-három év múlva teljesen jelentéktelennek fog tűnni. Vigasztalódj valamivel!


Hallottál már a tékozló fiú történetéről?

2009. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

épp az előbb volt hasonló kérdés

manapág mindenki depressziós? :(

2009. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Nem is értem, hogy jut el az ember idáig. Sajnos nekem is megfordult már a fejemben, de volt egy nagyon súlyos betegségem ami eléggé magamhoz térített, hogy igen is akarok élni és érdemes. Még ha nem is mindig alakulnak úgy a dolgok ahogy szeretnénk, de egyszer élünk és ezt az esélyt nem szabad eldobni magunktól. Nem tudhatod, hogy 5év múlva mi lesz. Lehet, hogy nagyon boldog leszel és mindened meglesz. Szóval felejtsd el ezt a hülyeséget. Próbáld megkeresni azokat a dolgokat amik boldoggá tesznek. Valami hobbi, barátok stb. :)
2009. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

elég sok 16 éves lány akar meghalni, ez mamár a divat :D

fél éven belül kinövik, és nemakarnak majd meghalni

2009. okt. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem megoldás, én is sokszor érzem azt hogy a tesómat jobban szeretik, mindig kipártolják de akkor se leszek öngyilkos.

Inkább lázadj!:P

2009. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Öcséd jár rosszabbul a végén. (nyakamat rá :D :D)
2009. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2009. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez eggyáltalán nem normális dolog(Ártalában a családi bajok miatt van ez vagy:elvesztette a pasiát,eltűnt a macskája vagy meghalt valakie) AZ ÉLETET SOSE SZABAD FELADNI!!!!!

próbáld meg megbszélni a szüleiddel a dolgot!

2009. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na én meg 23 éves vok és fiú én is meg akarok halni.. ez se nem nem se nem kor függő. Ez egy érzés bárkit utolérhet bárhol bármikor.
2009. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!