Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek még? Már nem bírom...

Mit tegyek még? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Sziasztok, próbálok rövid lenni. A párommal, az utóbbi időben eléggé megromlott a kapcsolatunk. Kb. 4-5 hónapja. Nagyon bunkó, semmit nem segít, folyton megsértődik minden apróságért, ráadásul az anyja is ideköltözött. Leírok pár dolgot: a páromnak van egy nagy fia (13) meg van egy kislányunk (8hónapos). A fiával is foyton én foglalkozom, minden dolgával, az iskolai papírokat én írom alá, én töltöm ki, ő nincs is képben semmivel, mert nem is figyel arra amit mondok. Egyik este tanultam a fiával, a másnapi témazáróra, de közben a lányunkat is altatni kellett volna, a párom meg aludt, és felébresztettem, hogy altassa el a kicsit, hogy valamennyit tudjon tanulni a fia. (tanulni kell vele, különben nen tanul). Szintén egy tanulós eset, a kislány az ölemben, ringatom, a fia kint tanult és több dolgot is kérdezett, amit nem értett és segítettem neki, amikor lejárt a mosógép, a párom a kanapé feküdt, telefonozott. Megkértem hogy teregessen ki, erre felcsattant, hogy "mi vagyok én, nő, b...meg, hogy teregessek". Végül kiteregetett, de csak azért mert a munkás ruhája volt bent és nem lett volna másik neki. Folyton így vislekedik velem, ha megy ki cigizni és megkérem hogy vigye ki a szemetet vagy hozza be a szárítót, rögtön így beszél. Sőt az anyja is itt lakik, aki mindig innen hordja haza a kaját a párom öccsének es az apjának. Szóltam a páromnak, hogy szívesen adok nekik néha, de sem anyagilag sen időben nem tudok, mellesleg nem is akarok, plusz 3 főre főzni. Dr persze én voltam a rossz. Illetve most is 3 fajta sütit akartak húsvétra, de sem a kislányra nem akart vigyázni, sem segíteni nem akart, inkább lefeküdt aludni. Sajnos én már mindent megpróbáltam, folyton próbálok vele beszélgetni, figyelmen kívül hagyom a bunkó, ronda beleszólásait. Az anyjával is elég jól kijövök. Igyekszem mindent megcsinálni. Húsvétra vásárolni se jött el velem, egyedül cipekedtem. Mindegy, lehet hogy apróságokon hisztizem, de ezek engem nagyon bantanak. Én próbálom egyedül, de néha nekem is kell egy kis segitség. Úgy érzem magam, mint egy bejárónő. Sajnos már a különköltözésen gondolkodom. Mit tegyek még, hogy helyrehozzam? Bocsi ha kusza lett.

#válás #külön költözés #munka megosztás
2017. ápr. 15. 17:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jajj, most látom, amikor felébresztettem, kinaradt, hogy olyanokat mondott, hogy minek ébresztettél fel,? Már aludni se hagysz. Kétszer szóltam neki ( az elsőt még nem hallotta úgy láttam) erre felcsattant, hogy mi a f..nak kell hatszor szólni b..meg.
2017. ápr. 15. 17:38
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak gondolkodék a különköltözésen, hanem mennék is a kislánnyal.

Sz.rik rátok, és nagyon kihasznál. És ez mitől változna meg, ha ekkora bunkó?

2017. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a semmin hisztizés. A tisztelet jár egy kapcsolatban és ő nem tisztel csak kihasznál. Közölném vele, hogy vagy változik valami, vagy elköltöztök
2017. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennèk, ès nem gondolkoznèk!hogy ehet valaki ennyire tapló?! Ne hagyd magad kihasználni, nem ezt èrdemled!!!
2017. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz, költözz el!

Ez nem kapcsolat, hanem kihasznál!

Te vagy a bejárónő, nevelőnő...

2017. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk azt is kellene tudni, hogy mit dolgozik, mert ha 3 műszakban jár el, érthető, hogy fáradt és a f..za ki van mindennel, de ezért nem téged kellene bántania.


Le kellene ülnötök beszélni, hogy legalább disztingváljon, ha veled beszél, ha pedig nem tudsz vele érdemben beszélni, vagy nem lesz változás, akkor ott kell hagyni a francba. Meghatni úgysem fogja, ha elhagyod, mert eddig se érdekelte semmi.

2017. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pék, hajnali 2-től, délután 2-ig dolgozik és tudom hogy ezért nagyon fáradt. Pihen is, alszik délután, este korán fekszik. Épp ezért nem kell itthon dolgoznia, hisz én itthon vagyok, megcsinálok amit tudok, de szükségem van rgy kis segítségre. Ma is kellett volna, mert én is szeretnék pihenni, legalább ilyenkor, de őt ez nem érdekli
2017. ápr. 15. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
szia! a fiának van anyja, vagy ő is veletek lakik állandóra?
2017. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az anyja külföldön, havonta jár haza. Velünk lakik állandóan.
2017. ápr. 15. 19:49
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

huhh ez kellemetlen, csak mert úgy éreztem, senki sem törődne ezzel a gyerekkel, ha te lelépnél a kisbabával. nekem ez a gyerek lenne az egyetlen húzóerőm, ami ott marasztalna egy ilyen kapcsolatban.

mindenesetre, ha még csak 4-5 hónapja tart az ilyen viselkedése a férjednek, előtte nem volt ilyen (???) akkor talán még vissza lehet csinálni, ha jelzed az igényeidet valahogy. nem tudom, egyáltalán lenne-e hova menned, ha úgy döntenél, hogy elmész.

2017. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!