Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 honapos terhesen szetmaradtu...

3 honapos terhesen szetmaradtunk a gyerek apjaval, azota nem erdeklodik a gyerek utan. Ha meglesz a baba es akarja a gyereket, joga lesz ra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 19:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hááát, nehéz dolgok. Sokszor én is azt kívánom, bárcsak egy hangyányi esélye lenne annak, hogy más legyen az apja, s jó nagy marha voltam, hogy ennyire elvakult voltam. De már így alakult. Valószínűleg, ha nincs előzetes apasági, meg miegyebek, vagy elismerő nyilatkozat, az apának később akkor is eszébe juthat, és akkor lehet, hogy rosszabb lesz későbbiekben a helyzet. És hiába venném figyelembe, hogy most milyen az apa....
2009. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!