Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért segit apa anya és a...

Miért segit apa anya és a szeretője (sokáig csalta vele, de mar elváltak) lakásának megtervezésében?

Figyelt kérdés
Teljesen ingyen, elmegy anyaval bevásárolni (mert a pasi akivel összeköltozik egy alkoholista, elméletileg külföldön dolgozik de en nem hiszem). Anya közben csúnyán beszél vele, lenézően (mármint apával).Apa tudja hogy 2 évig csalta. Kerdeztem tőle hogy mi a fenének segit neki. Es azt mondta hogy nem kell haragba lenni csak mert elváltak. Ez oke, de azert igy sem kell viselkedni.
2017. ápr. 19. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Apád egy papucs.
2017. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
lehet hogy apukad titkon azon remenykedik, hogy meg visszakaphatja anyukadat. sosem lehet tudni. bar nem ertem, miert sir vissza valakit, aki evekig semmibe vette ot, es meg most is csak csunyan banik vele ( ahogy irod.)
2017. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Így van. Apád papucs. Anyád pedig k betűvel kezdődik, hogy mi. Én kitagadnám és szégyellném, hogy ilyen nő szült. 
2017. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez oke, de ezt is én szivom meg.Mert anyám utál engem és folyton szid apa engem (ok nelkul is akár) mert anyánal igy bevágódik.
2017. ápr. 19. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne papucs?

Az öcsém és a felsége is elváltak, a nő csalta a tesóm. Viszont az öcsém 4 évig hozzá se nyúlt szülés után... ő ezt pontosan tudta, nem is volt harag, elváltak, azóta is jóban vannak.

Apád is talán tudja, miért is csalták...

2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Apád egy intelligens ember. Már csak temiattad is tartja a jó kapcsolatot anyáddal, nem akarja, hogy rossz mintát láss további életedre. Aztán gondolj egy kicsit a dolgok mélyére: lehet, hogy apád titokban örül, hogy megszabadult anyádtól. Erre nem gondoltál ?
2017. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt akarja hogy anyukád boldog legyen.
2017. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
cuckold
2017. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy apád azért segít, mert ugy gondolja hogy akkor elöbb megszabadul anyádtól.
2017. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!