Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rossz anya...

Szerintetek is rossz anya vagyok amiért nem élünk együtt a gyerek apjával?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt folyamatosan azt kaptam az apukától hogy lehet nem is az övé a gyerek és neki amúgy is korai mert még szórakozni akar (30 évesen), nem akart összeköltözni se a nevére nem vette a gyereket és megmondta hogy a kutyája fontosabb mint a gyerek vagy én. Most Kisbabóm 4 hónapos és egy hónapot laktunk együtt de nem bírtam és visszaköltöztem szüleimhez mert akárki jött hozzánk csak panaszkodott hogy "senki ne csináljon gyereket mert rosszul jár" meg lehet nem is az övé (születése óta kiköpött apja a gyerek). Mindig este járt haza pedig nem estig dolgozik, elvárta (volna) hogy egésznap egyedül legyek ne jöjjön hozzám senki csak este az ő családja. Mindennap főztem mègse hozzánk járt ebédelni este pedig mikor hazajött megvacsorázott és ledőlt vagy megfogta a gyereket 10 percre míg nem sírt utànna visszaadta nekem. Semmit nem segített, nem foglalkozott velünk. Aztán a kedves édesanyja kitalálta hogy rögtön a nevére kell vegye a gyereket amikor mondtam hogy ráér mert én is könyörögtem egy fél évet és csak azt kaptam hogy majd kígyót békát rám kiabált és megmondta hogy akkor hagyjam élni a fiát aki ezt szó nélkül hallgatta. Ezután haza költöztem és most azt mondta nagyon sok mindentől megfosztom így a gyereket és nem érti miért vagyok vele ilyen rideg. Nektek mi a véleményetek?
2017. márc. 19. 00:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az apuka hetente egyszer este 7-8 körül 10 percre látogatja a gyereket pedig nem szabtam meg mikor jöhet hozzá.
2017. márc. 19. 00:08
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

egy ilyen gyökértől jobb ha megszabadítod a gyereked...

baxa meg a kutyáját és játsszon vele, ha fontosabb mint te és a gyerek...

és mivel nincs a nevén gondolom semmi gyerektartás és semmi kötelezettség, így viszont teljesen kizárhatod az életéből, még simán találhatsz olyat aki saját gyerekeként fogja szeretni és normális apa példa állhat előtte...


24F

2017. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
67%
Ha van eszed, soha többé nem állsz vele szóba. De sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy mond 2 szép szót, meg hogy meg fog változni, és újra együtt fogtok élni, amíg... de ne legyen igazam :)
2017. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Én azért kíváncsi lennék arra, hogy betervezett gyermek volt-e, vagy az apa kész tények elé lett állítva?


Ugye, az érme másik oldalát nem ismerjük.


Nem egy nő van, aki gyermek szüléssel próbálja magához láncolni a férfit....


Lehet, hogy nem így van, de ez is egy lehetőség. Így (számomra) nehéz lenne véleményt nyilvánítani.

2017. márc. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 4-es, mint látod nem láncolta magához, de az még nem jogosítja fel, hogy egy gerinctelen manbaby legyen és úgy viselkedjen mint egy utolsó féreg.


Kérdező, a kérdésed komoly? Szerencsétlen gyereknek ebben kéne felnőnie? Hogy rabszolga az anyja és a kutyával jobban bán a pasi mint veled? Papíron se vette a nevére, SEMMI köze nincs hozzá. Tiltsd le a francba, küldd el, viszlát. Mivel papír sincs, nem ugathat. Nehéz dolgokon mész keresztül, de ne hidd, hogy ettől az infantilis pasitól majd jobb lesz az életed, sőt.

2017. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Jó,hogy végre elhagytad,már rég el kellett volna! Időpocsékolás volt vele lenni.
2017. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

#4, szerintem ebben benne van a válasz: "Terhesség alatt folyamatosan azt kaptam az apukától hogy lehet nem is az övé a gyerek és neki amúgy is korai mert még szórakozni akar (30 évesen), nem akart összeköltözni se a nevére nem vette a gyereket és megmondta hogy a kutyája fontosabb mint a gyerek vagy én" - nem, ez nem valószínű, hogy közös, előre tervezett gyermekvállalás lett volna...

Nem Kérdező, nem valószínű, hogy ezért rossz anya lennél... viszont mint társ, nos az egy más káposzta... Most őszintén, miféle dolog belekényszeríteni valakit az összeköltözésbe, gyerekvállalásba, ha az illető nem akarja - aztán számon kérni, hogy nem lelkesedik a gyerekért? Vagy csak te is bedőltél a "majd, ha a karjában tartja, majd..." szirénhangoknak?

2017. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem a kommenteket,hogy miért úgy van beállítva,hogy az anya a hibás,az apa biztosan csak áldozat volt, nem akarta a gyereket.Na ne már.A gyerekcsinálás két emberen áll.Ha egy férfi még nem akar gyereket,akkor igenis védekezzen ő is.Ha egy nő nem akar gyereket,akkor ő is tegyen a védekezésért.

De sokszor a pasiknak luxus gumit húzni,még akkor is,ha tudják,hogy baj lehet belőle..Ezek után nem tudom mit kell sajnálgatni az ilyeneket.

Egyébként szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod kérdező.Ha a gyerek kicsit nő majd és megérti a helyzetet,akkor nem hiszem,hogy rád fog haragudni.Látni fogja,hogy az apja milyen és hogy mennyit foglalkozik vele.És hogy te hogyan állsz hozzá.

Nem hülyék a gyerekek, majd meglátja ő is.

Nyilván jobb lenne,ha családban nőhetne fel, de ha már így alakult,akkor inkább legyen veled és a nagyszülőkkel, mint hogy olyan apával éljen együtt,aki magasról szarik rá és azt hangoztatja,hogy nem is az övé.

2017. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd felejtsd el, a baba érdekében is. Tiedben is. Ezek szerint a pasi terveiben nem szerepelt gyerek. Nem bantasbol, de ezt meg kellett volna erezned.
2017. márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék védekezni nem akart. Összeköltözni én nem akartam de azt mondták inkább próbáljam meg és ha nem megy mindig haza jöhetek nehogy megbánjam hogy meg se próbáltam. Mivel felelősséget nem vállal/vállalt mondtam hogy felnevelem én de akkor hagyjon minket. És születés után a nagyika mondta hogy apásítank kell nem apuka. Én úgy gondolom inkább nőjjön fel egy gyerek csonka családban mint egy olyanban ahol apa és anya folyamatosan marja egymást de örülök hogy nem csak én látom így.
2017. márc. 19. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!