Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettő év múlva ez lehetséges?

Kettő év múlva ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni 16 évesen,a barátomhoz.

Nem azért mivel nem kaptam meg a legjobb vagy legmenőbb telefont.

Hanem mert a nevelőapàm tegnap fogdosott és ezelőtt egy évvel molesztált.

Édesanyám nagyon szereti,így nem tesz semmit.

Rendőrségi ügy màr volt belőle.

Átraktak édesapámhoz,ott jó volt.

Ő visszament a baràtnőjéhez,így eladta a hàzunkat.

Vissza jöttem ide az édesanyàmhoz sajnos,mivel máshol nem tudok lakni.

De szeretnèk jővő nyár vègèn elköltözni így a párommal összeházasodni.

Csak az a kérdés,hogy ez lehetsèges-e?

Megfelelő anyagi hàttér meg van és meg is lesz,sajàt ház ami gyönyörű.

Elolvastam màr mindent amit tudtam.

Csak szeretnèk innen elmenni valahogyan.

Ameddig 16 nem leszek kollègiumba leszek.

Mennyi időbe telik ez az egèsz?



2017. márc. 19. 11:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ez nem úgy megy hogy gondolsz egyet és összeköltözöl. Gondolom ha már saját háza van, akkor legalább dupla olyan idős mint te, így ne vegyél rá mérget hogy együtt lesztek még két év múlva is.
2017. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve együtt vagyunk.

Ez nem jelent semmit igazából,de remélem.

Esetleg ezt(ha együtt maradunk)lehetséges?

2017. márc. 19. 11:34
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyukad szegyelje magat, hogy palija fogdosssa a gyereket es inkabb ot valassza. Ez nem egy anya es nem egy no.

16 eves korodtol kerheted a gyamhatosag beleegyezeset. Gratulalok, hogy nem hagyod magad, nem hagyod ennyibe, hogy egy allat kihasznaljon. Miert is nincs mar bortonbe?

2017. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
csak ha betöltöd a 18at. addig nem. Nagyon ritkán engedik az esküvőt kiskorúnál. de most fejszámoltam...ha két év múlva 16 leszel, akkor most 14 vagy. Ha másfél éve együtt vagytok, akkor 12.5 voltál mikor összejöttél egy felnőtt férfival. Én biztos nem költöznék egy pedofilhoz. Ugye tudod hogy simán börtönbe is kerülhet ha kiderül hogy 12.5 éve korod óta jártok?
2017. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
A gyámhatóság kell engedélyezze. Esetedben valószínűleg engedélyezni fogja.
2017. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Utolso, a mostohapapa is egy pedofil, sajnos. Miert engedi a gyaamhatosag ott lakni ennek a kislanynak? A gyerek menekulni akkar ebbol a bete hazbol, ennyi.
2017. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Bele egy másik beteg házba...mert ne mondja nekem senki hogy normális az a felnőtt aki összejön egy 12 és fél évessel. Ott is vannak akkora bajok mint a nevelőapával, csak annyi a különbség hogy a lányt az nem zavarja ha egy másik kb nevelőapja korabeli pasi fogdossa, mert az a szerelme...én megértem, meg minden, de nem hiszem hogy amott jó helye lenne. Akkor már inkább lakásotthon, vagy nagyszülők.
2017. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát mentél az egyik pedofiltól a másikhoz. Apa komplexusnál is így szokott lenni amikor a fél egy olyan ember mását keresi aki szarba vette. Beszélj a gyámhatósággal meg egy pszichológussal is.
2017. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem se normális a pároddal a kapcsolat.Anyukáddal ülj le, ha nincs más, fenyegesd meg őket rendőrséggel, apukád mit szól a molesztáláshoz?
2017. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Itolso, mar irta a kerdezo, hogy volt mar ebbol tendosegi ugy. A gyerek ott el mert apjanal nincs helye. Egy ilyen anyaval uljon le megbeszelni ezt? Anyja mar valasztott.
2017. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!