Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is tapasztalt ilyen...

Mas is tapasztalt ilyen valtozasat a ferjenel? Van okom felni? A csaladtagokhoz is mashoz viszonyul.

Figyelt kérdés

A ferjem nemet, en magyar vagyok. Nem sokra megszuletik a kisbabank. Eddig nem volt kerdes, hogy magyarnak es nemetnek neveljuk. O imadja a magyar kulturat, az eteleket, az orszagot. Megis kikoltoztunk Nemetorszagba, hogy o ki tudjon teljesedni, marmint karrier ugyileg. Igaz, nekem is tobb lett a fizetesem, de nekem sose volt celom az elkoltozes, otthon is megelnek a szakmambol.


Minden szep es jo. Viszont miota terhes lettem, megvaltozott. Na nem ut, meg ilyenek. Hanem mintha meg jobban "dominalna". Nem tudom szebben kifejezni. Latom, hogy szinte mar merges, ha megbamulnak a ferfiak, regen buszke volt ra. Vagy egyutt van a csalad es semmisegeken ugy fennakad es vedelmezni kezd, mint egy oroszlan, holott nem az a tuzrol pattant tipus. Vagy pl. megbeszeltuk, hogy en magyarul fogok beszelni a gyerekhez, de most mar ugy latja, hogy mivel en leszek vele a nap nagy reszeben nemetul kellene hozza beszelnem, mert le lesz maradva, es majd kesobb megtanulja a magyart. Mintha o lenne terhes es nem en...marmint o valtozott es nem en.


2017. ápr. 24. 14:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es te pedagogus vagy? Nagyon szepen kifejtetted, felpontoztalak.
2017. ápr. 26. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit az az érzésem támadt, hogy érzi, hogy most kiszolgáltatottabb helyzetbe fogsz kerülni és eddig hiába értettetek egyet, most próbál hatalmat gyakorolni feletted.
2017. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagytok, kérdező?
2019. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!