Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromról megállapította...

A páromról megállapította pszichológus, hogy agresszivitás lappang benne, eddig nem gondoltam erre, de most már kezdek félni. Volt más is így?

Figyelt kérdés

Bántalmazott valakit aki nagyon kihozta a sodrából, a delikvens majdnem elhunyt, még most is kórházban van. Párom állítása szerint nem direkt csinálta, jött a fekete köd...nem tudta magát kontrollálni. Én hiszek neki de kicsit félek, mi történik, ha megismétlődik? Jár orvoshoz de akkor is. Tudom, hogy nem akar ártani, ismerem, azért mentem hozzá, mert szeretem, velem mindíg jó volt!

Hogy küzdjem ezt le magamban?



2013. máj. 15. 10:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

hát én is félnék. Agressziókezelésre járhat, pszichológushoz, de ezt magában kell megoldania. Biztos van olyan helyzet, amikor te is agyonütnél valakit, ha tehetnéd, pl. önvédelem.

Ha járna sportolni, futni, talán nem gyűlne benne annyi agresszió, de nem vagyok orvos, hogy ezt megállapítsam.

Apám agresszív és az is marad, ő nyugtatót szed.

2013. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Ha az áldozta majdnem belehalt a párod általi bántalmazásban ,és jelenleg még mindig kórházban van, akkor egy jó darabig nem kell félni tőle. Súlyos testi sértésért 2-től- 5 évig terjedő börtönbüntetés jár. Amíg a sitten ül, elhagyhatod.
2013. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
24%
Akit bántalmazott, mit csinált a pároddal? Mert ha kötekedett az illető vagy még fenyegetőzött is, akkor jogosan tette a párod, hogy nem hagyta magát.
2013. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem önvédelem volt, az ember állandóan nyúzta, vele akart lenni, nem tudott tőle semmit csinálni, ő pedig megunta...utána azt mondta párom, megdöbbent, nem akarta bántani de nem birta visszafogni magát...szereti, de abban a pillanatban meggyűlölte. Állítása szerint sokszor gurul be ok nélkül is, de olyankor leállítja magát. Engem nem hiszem hogy bántana, nagyon szeret, soha egy rossz szava nem volt hozzám, de akkor is félek...nem akarom elhagyni, ő a másik felem, a férjem, imádom. De átlátok a rózsaszín ködön.
2013. máj. 15. 11:15
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha kötekedett az illető vagy még fenyegetőzött is, akkor jogosan tette a párod, hogy nem hagyta magát."


Észnél vagy ? Mi az hogy nem hagyta magát? agyonverni valakit az nem jogos!A kötekedés nem testi sértés!A fekete köd neked nem mond semmit, a kérdező jól leírta!

2013. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
EGy nagyon jo barátja az illető, amilyan minden lebe kanál tipus. Néha idegesítő, az biztos. Mostanában én se vagyok csúcsformában (depresszió), igyekszem nem nyúzni
2013. máj. 15. 11:19
 7/40 A kérdező kommentje:
Igazság szerint meg nem mondanád páromról, mit csinált, szelíd arca van, meleg pillantása, az egész emberből süt a szeretet, ezért vannak bennem ambivalens érzések, és nagyon félek attól, hogy ezmiatt kiszeretek belőle....
2013. máj. 15. 11:20
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után nem hagyod el, akkor nincs mit mondani. Téged is nagyon szeret, csak egyszer fog agyonverni. Megható.
2013. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Segíteni akarok neki! Kell a pszichológus! Ilyen miatt nem fogom elhagyni. Ha ellenem irányulna a dolog, az más lenne. En neki más kategória vagyok.
2013. máj. 15. 11:30
 10/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nem sikerül a kezelés elfogok gondolkozni nagyon alaposan, de addíg mellette maradok és segítem!
2013. máj. 15. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!