Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Voltatok már ilyen...

Lányok. Voltatok már ilyen helyzetben, ha igen hogyan oldottátok meg hogy újra jólegyen? És én mit tehetnék, hogy boldogok legyünk újra? Tipp? Kérlek.

Figyelt kérdés

Barátomat mostanában nagyon sokáig gyanúsitottam ok nélkül, szídtam vitáztam vele, és túl féltékeny voltam.

Megbántam, eszméletlenül h*lye voltam...

mert most mondta hogy ez így neki tovább nemfog menni ha igy folytatom, mert ő ezt unja, fél velem találkozni, fél a balhétől fél hogy nem tudunk eltölteni együtt 1 nyugodt napot sem, és hiányzom neki, de egyszerűen fél tőlem.

Vissza akarok csinálni mindent, hogy lenyugodjanak a kedélyek, hogy szeressen (igy is szeret) mégjobban, hogy boldogok legyünk és hiányozzak neki, és hogy felviduljon.

De hogyan érhetném el, hogy minden a régi legyen és kibillenjünk a depiből, és a szerelem vegye át benne az irányítást újra?

És hogy ne féljen tőlem, hanem érezze hogy szeretem, és hogy velem boldog.

Kérlek segítsetek


2010. máj. 14. 18:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket ne szídjatok, megbántam hogy h*lye hisztis p*csa voltam...

Kérlek benneteket, adjatok tanácsokat, hogy hogyan érhetném el, hogy minden oké legyen megint?

2010. máj. 14. 18:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Főzz neki bocsánatkérő vacsorát, valld be, hogy hatalmas hülyeséget csináltál, ígérd meg, hogy soha többé nem teszed és tartsd is be. Működni fog.
2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy már megigértem neki többször, de mindig beleesek a saját baromságomba, mert h*lye féltékeny p*csa vagyok...

és már nem hiszi el, hogy minden oké lesz, és tudok változni:(

2010. máj. 14. 18:23
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél hü.lye hisztis p.icsa:) gondolom féltéken vagy többek között. Nagy hiba az ilyesmi. Ja, most látom írod is ezt. Ezen sürgősen változtass. Ha belül aggódsz is, kifelé ne mutasd. A legnagyobb természetességgel és mosollyal mondd: " Mentek Petiékkel megnézni azt az új laptopot....?menj persze, nyugodtan, remélem találtok neki megfelelőt". És ennyi. Nem kell rátelefonálgatni közben.Ez még fontos.
2010. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

okés köszönöm:$

csak nem akarom hogy vége legyen, és nem akarom emiatt elveszíteni, kérdeztem tőle, hogy ha úgy telnek majd a napjaink hogy mosolygunk és nem vitázunk menni fog akkor? mondta hogy akkor naná, de ez így neki nem megy, mert ha igy folytatom nem ad nekünk sok időt:(


Szóval akkor szerintetek is jóvá tudom tenni?

várom még az ötleteket:é

2010. máj. 14. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Még időben vagy, mert felismerted a problémát. Ha a haverjairól beszél, ne kezd el őket "cikizni", hanem hallgasd figyelmesen, mit mond. Főzz neki valami finomat, úgy egy kicsit "küszöbrágás" legyen női módon :)
2010. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is főzz neki egy fini vacsit, mondjuk a kedvencét, hívd át hozzátok, egyetek:) plusz pont szerintem egy gyertya is, aztán mondd meg neki,hogy maradjon kinnt a konyhán egy picit, majd öltözz át ottbent valami szexibe, nem muszáj fehérnemű, de valami szexi legyen, hívd be és játszatok olyat, hogy te a "szexrabszolgája" vagy és bármit megtehet veled amit akar (persze bizonyos keretek között, amit te nem akarsz, azt nyílván nem), és ezekután megvan a kiengesztelés, már csak be kell tartanod az ígéretedet! :) Amúgy a vacsorát és a szexrabszolgás dolgot én megcsináltam, párom imádta! Remélem tudtam segíteni!

20/L

2010. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy a párod időben szólt. Mi együtt éltünk mégsem szólt semmit csak csöndben besokallt én meg néztem mint a hülye, nem értettem és elköltözött.

Változz!! Szerintem egy pszichológus is sokat segít. Most én is járok,hogy változzak meg,hogy túléljem a szakítás tényét...

2010. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hisztis p.csa,töltsd le a Titok című dokumentumfilmet és nézd meg, de belinkelem ahol el tudod olvasni.

Csak akaraterő kell és hinni hogy menni fog, mondogasd magadnak szépen, és főzz neki, néha írd meg hogy hiányzik, jó lenne mellette...

És enyhülni fog, és fogadd meg az előzőekét, ha haverjairól van szó akár másról légy türelmes, számolj 5-ig mielőtt bármit mondanál. Én is féltékeny típus vagyok, de próbáld a tolerálható szintre szorítani:)

És itt a link:

[link]

2010. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, komolyan olyan rendesek vagytok:$

Szóval akkor felfog engedni, és vajon újra tud majd szeretni? Mert elég morci, meg szomorú... holnap megyek át hozzá, mert holnap ünnepli a szülinapját:$

És hát gondoltam hogy viszek masszázsolajat és megmasszirozom:)

Meg vettem ma egy csini fehér-sárga csíkos rövidujju inget, és van fekete mellényem (mint a felszolgáló mellény) és ráveszem... :) és igy csini is leszek meg aranyos is:) hozzá sötét farmer:$

Szóval szerintetek le fog higgadni, ha látja hogy bizom benne ÉS szeretem?

2010. máj. 14. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!