Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez jó megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez jó megoldás így? Voltatok már hasonló helyzetben, és hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk a barátommal, elég sok mindenen keresztül mentünk már. Az a helyzet, hogy úgy néz ki, hogy megy nyáron külföldre dolgozni, és nehezen de megegyeztünk, hogy nyitott kapcsolat legyen. De én meggondoltam magam, de ő nagyon erősíti a nyitott kapcsolatot. Önző vagyok ilyen téren, mert nem akarom, hogy más lány érezze amit én érzek ha megcsókol, ha átölel ha együtt vagyunk, stb... Én képes lennék várni rá míg hazajön. Mi legyen? Ti mit tennétek a helyemben?
2009. ápr. 20. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátom 3 év járás után lécelt le, mi nem nyitott kapcsolatban folytattuk, 3 hónapig maradtunk együtt úgy hogy 2x találkoztunk ez idő alatt. Nem mondom hogy nagyon jó volt a kapcsolat mikor kiment de hamar megromlott utána. De szerintem ne számíts túl sokra ha ennyire ragaszkodik a nyitott kapcsolathoz...szerintem gáz..de drukkolok hogy jól süljön el :)
2009. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha még nem tetted meg, mond el Neki, hogy Neked ez mégse tetszik, mert szereted és félted.


Ha viszont nem hajlandó meggondolni magát, lehet el kell gondolkozni, mennyire komoly a kapcsolat és hogy Ő mennyire kötődik hozzád.


A legjobbakat! :)))


Sárky

2009. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem ő még nagyon az elsők között van, és lehet, hogy jobb lenne, ha szereznék még tapasztalatokat a nyáron. De lehet, hogy semmi nem jön össze... Az a baj, hogy nekem ő kell.


Nagyon közeli kapcsolatban vagyunk egymással, sok mindent mondott már nekem, és nem az a hazudós fajta.

Szomorú vagyok emiatt...

2009. ápr. 20. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdekes szituáció... Mit takar a nyitott kapcsolat? Más lányokkal ismerkedik, csókolózik, fekszik le, míg te itthon várod? Akkor mi értelme van az egésznek?

Én nem tudnám elviselni már a tudatot sem, hogy a párom esetleg más lányokkal bánik úgy, mint velem szokott. Az talán még annál is rosszabb lenne, mint mikor véletlen elcsattant egy csók, és azt elmondja nekem. (Nem, nem volt még rá példa, csak mint párhuzamot említettem)

Ez az arany középút nekem nagyon nem tetszik, és nem is tetszene. Sok mindenben inkább a kompromisszumos megoldásokat keresem, de ez most nem ilyen.

Vagy tartsatok ki egymás mellett, még 2-3 hónapnyi távollét alatt is, vagy ezt itt most zárjátok le, és szeptembertől induljatok tisztalappal, ha még mindketten úgy gondoljátok. Még csak a gondolata se merüljön föl benned, vagy benne, hogy "ez megcsalás". Ha érted, mire gondolok.

Vagyis, te itt most azt kérdezted, mi mit tennénk a helyedben. Én ezt tenném. És ezért tanácsoltam ezt. Nem kötelező persze megfogadni. Csak elmondtam a véleményem.

Azt gondolom, hogy egyáltalán nem véletlen, hogy ezt ő fölhozta. (23/L)

2009. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezt neked kell eldönteni. nem biztos amugy h le akar majd fekudni mas lanyokkal, de a nyitott kapcs. nekem ezt takarja. csak a nyarra megy ki? nem igaz h nem bir ki par honapot szex nelkul. ha mégse, akkor meg annyi volt. en ezt gondolom.
2009. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!