Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen, hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
szóval voltatok már olyan helyzetben, hogy szakítottatok a párotokkal, mert úgy éreztétek nem vagytok szerelmesek, és egy évvel később jöttetek rá, mikor már túl voltatok 3-4 kapcsolaton, hogy hiba volt, és nem adtatok elég időt annak a kapcsolatnak? mert velem most ez van, egyik napról a másikra jött rám az, hogy ez így nem jó, és legszívesebben újrakezdeném vele, de már nem tartjuk a kapcsolatot.
2010. júl. 22. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2010. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

énis pont ilyen helyzetben vagyok...

igyekszek túlélni mint Rambo

2010. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon sokan voltak,én ilyen esetben felvenném a kapcsolatot,egy talit mindenképp szánnék a dologra,egy beszélgetést,ha lenne lehetőség és úgy adódna,hogy újra együtt lehetnénk,akkor biztos megpróbálnám,miért ne?
2010. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából azért nem vagyok ebben biztos, mert amikor szakítottam vele, másnap már rögtön hívta az egyik barátnőmet, hogy találkozzanak. igazából már vele se nagyon beszélek.. sőt azzal a társasággal egyáltalán nem.
2010. júl. 22. 23:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem lehet,hogy csak azért érzed ezt,mert csalódtál,vagy rövidek voltak az utánna lévő kapcsolataid,így vissza gondolva úgy érzed,hogy vele volt a legjobb?Vagy hiányzik valami amit tőle megkaptál akkoriban?
2010. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen szituban.A nőknél egy év alatt sok minden megváltozik.Simán kiszeret,majd újra szerelmes lesz másvalakibe.

Találkozz vele,de ne a kapcsolat dumával gyere elő,csak barátkozz először.

Ha meg levágja,hogy mit akarsz,simán bosszút állhat amiért dobtad.Óvatosan.

Szerintem lassú víz technikával.

2010. júl. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
23:38 az hiányzik a legjobban, hogy ő tényleg törődött velem én meg szemét voltam és nagyon megbántam
2010. júl. 23. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen! Az élet visszaadja a rossz dolgokat,amuket elkövetünk!Törődött veled? Miért nem tudtad értékelni? Most mással törődik,aki díjjazza ezt! Törödj bele,h ezt a játszmát elbuktad! Sajnos nem tudok mást mondani!
2010. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
keresd fel, és mondd el mit érzel!
2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd:S pláne h már másnap hívta a bnőd...
2010. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!